7:0
2:0
- : -

FBC Intevo Třinec - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 12:1
7. Jakub Stebel, 9. Jan Mieszek, 12. Jan Janáč, 19. Dominik Kupczak, 22. Michal Martynek, 23. Jan Kováč, 25. Jakub Stebel, 26. Lukáš Tomiczek, 27. Jakub Stebel, 30. Filip Turoň, 36. Dominik Kupczak, 42. Filip Sikora - 14. Kryštof Burda; rozhodčí: Radek Vybíhal - Michal Prouza; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Šimon Laštůvka 10 - David Laporčák 7; po třetinách: 3:1, 7:0, 2:0;
45:00
41:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Filip Sikora, asistoval Dominik Gorný (12:1).
35:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Filip Sikora (11:1).
30:00
30:00
29:04
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Janovský (10:1).
28:32
Vyloučen hráč Jan Kramář družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
26:08
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jakub Stebel, asistoval Šimon Czernek (9:1).
25:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Filip Turoň (8:1).
24:10
22:49
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Kováč, asistoval Filip Sikora (6:1).
21:58
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Filip Turek (5:1).
18:16
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Tomáš Sikora (4:1).
16:59
Vyloučen hráč Vojtěch Saksa družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:44
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Marián Stříteský (3:1).
12:16
Vyloučen hráč Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
11:07
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Jan Mieszek (3:0).
08:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Lukáš Tomiczek (2:0).
06:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Michal Prouza.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Jan Kramář, Martin Volek, Ivo Capil, Lukáš Pořický, Kryštof Burda
00:00
Line-up domácích FBC Třinec: brankář: Šimon Laštůvka; hráči v poli: Filip Turoň, Tomáš Janovský, Jan Janáč, Jan Mieszek, Lukáš Tomiczek