3:4
0:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:6
5. Laura Vytrhlíková, 17. Michaela Poštová, 18. Michaela Poštová, 30. Karolína Slavíková - 16. Lenka Přerostová, 21. Daniela Lorencová, 22. Lenka Přerostová, 24. Kateřina Mašková, 31. Michaela Mašková, 44. Victoria Binědová; rozhodčí: Ondřej Horažďovský - Matyáš Ehm; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 20 - Kateřina Valečková 15; po třetinách: 1:0, 3:4, 0:2;
45:00
44:40
Valečková vyráží střelu Vytrhlíkové, to už by SLávistky měly zvládnout
43:15
Bivojky to zkouší v 6 bez brankářky
43:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Kamila Kaslová (4:6).
43:09
Přesilovku využívá Binědová a posílá Slavii do dvougólového vedení
42:38
Litvínov vyhazuje
42:04
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:04
Vytrhlíková to přehnala v rohu s důrazem a je vyloučena! Přesilovka pro Slavii
41:33
Litvínov teď zatlačil Slávistky před jejich branku. Ty ale zatím odolávají
30:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Michaela Urbanová (4:5).
30:33
Dobrý vstup SLávistek di 3. třetiny. Michaela Mašková přesnou střelou vrací Slávistky do vedení
30:00
30:00
29:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Michaela Poštová (4:4).
29:18
A máme znovu vyrovnáno
26:40
Střela Litvínova míří vysoko nad branku
25:42
Vyloučen hráč Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
25:42
Další přesilovka Litvínova, Kopřivová poslala soupeřku za mantinel
23:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kateřina Mašková, asistoval Daniela Lorencová (3:4).
23:30
Omlouvám se za chvilkový nedostatek online přenosu mezitím SLávistky vyrovnaly a nyní se díky K. Maškové dostávají do vedení
21:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Michaela Urbanová (3:3).
20:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Daniela Lorencová, asistoval Terezie Lejbová (3:2).
17:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michaela Poštová, asistoval Nela Havlínová (3:1).
16:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michaela Poštová, asistoval Laura Vytrhlíková (2:1).
16:50
Přečíslení Litvínova dobře vyřešila Vytrhlíková, která přípravila odkrytou branku pro Poštovu, a ta vrací Litvínov do vedení
15:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Kateřina Šnebergrová (1:1).
15:14
Šnebergrová našla hezky před brankou Přerostovou, která bez větších problémů uklidila balonek do branky
15:00
15:00
14:27
Urbanová se s balonkem vytočila do středu hřiště, střelu ale zablokovala litvínovská obrana
13:05
Při další akci Slávistek skončila v brance pouze Lorencová, balonek bohužel ne
12:55
Valečková maskou vyráží střelu PEchánkové.
10:55
Ani Litvínov nevyužívá přesilovku, hraje se 5 na 5
09:05
Havlínová hezky obešla dvě soupeřky, do zakončení se ale nakonec nedostala
08:55
Vyloučen hráč Kristýna Štampachová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
08:55
Počet hráček na hřišti se vyrovná, ŠTampachová odchází na trestnou lavici. Za 15 vteřin začné přesilovka Litvínova
08:40
Střela Binědové sražena do rohu
08:10
V první minutě přesilovky sice Slávistky držely balonek, ale do nějaké větší šance se nedostaly
07:11
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
07:11
Slávistky si zahrají přesilovku, rozhodčí signalizují vyloučení
06:27
Na druhé straně ve velké šanci Binědová, netrefuje ale branku
06:18
Rychlý protiútok Litvínova zakončuje Havlínová, Valečková střelu vyráží nad branku
04:59
Na druhé straně mohla ihned odpovědět Štampachová, ale její střela nebyla přesná
04:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (1:0).
04:33
Po nnepřehledné situaci najednou balonek končí ve slávistické brance. Upřímně vůbec nevím, jak se tam dostal.
03:59
Pechánková střílí těsně vedle domácí branky
02:31
Velký závar před hostující brankou. 2x střílela Šnebergrová, poté dorážela Urbanová, ale brankářka hostů všechny pokusy zneškodnila.
00:19
Hned v úvodních vteřinách jsme viděli 2 nebezpečné střely domácích hráček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Horažďovský a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Kateřina Šnebergrová, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková, Nela Havlínová, Tereza Dvořáková, Michaela Poštová