3:0
- : -
SK Jihlava

Bulldogs Brno - SK Jihlava 9:1
5. Michaela Žáková, 9. Kristýna Běhounková, 11. Michaela Žáková, 16. Michaela Žáková, 16. Karolína Garguláková, 30. Kristýna Pospíšilová, 34. Andrea Plavcová, 39. Kristýna Pospíšilová, 44. Ema Brucháčková - 26. Tereza Vytisková; rozhodčí: Filip Novák - Jan Dušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Markéta Marková ? - Helena Šalbabová ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 3:0;
45:00
43:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ema Brucháčková, asistoval Kristýna Pospíšilová (9:1).
38:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Michaela Žáková (8:1).
33:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Andrea Plavcová bez asistence (7:1).
30:00
30:00
29:44
25:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Vytisková, asistoval Hanka Krčálová (5:1).
19:36
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vražení zády.
15:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Karolína Garguláková bez asistence (5:0).
15:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Ema Brucháčková (4:0).
15:00
15:00
10:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Kristýna Pospíšilová (3:0).
08:59
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Běhounková (2:0).
04:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Marie Grufíková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jan Dušek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Aneta Koláčková, Marie Grufíková, Michaela Žáková, Ema Brucháčková, Kristýna Pospíšilová