1:1
4:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - TBC Horoměřice 5:3
24. Jan Dušek, 31. Lukáš Pantoflíček, 35. Jan Dušek, 40. Ondřej Vácha, 44. Lukáš Pantoflíček - 1. Michal Pánek, 11. Tomáš Podskalský, 21. Dan Tržil; rozhodčí: Filip Dolejší - David Kozlík; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 16 - Ondřej Zuska 21; po třetinách: 0:2, 1:1, 4:0;
45:00
43:50
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lukáš Pantoflíček, asistoval Ondřej Vácha (5:3).
42:04
Timeout TBC Horoměřice
39:04
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Lukáš Pantoflíček (4:3).
34:39
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Dušek, asistoval Ondřej Vácha (3:3).
30:54
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lukáš Pantoflíček, asistoval Jan Dušek (2:3).
30:00
30:00
29:34
Vyloučen hráč Michal Pánek družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání.
23:54
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Dušek, asistoval Adam Zíka (1:3).
20:05
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Dan Tržil, asistoval Michal Kovář (0:3).
15:00
15:00
10:04
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Michal Pánek (0:2).
09:32
Vyloučen hráč David Plecer družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:40
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Pánek, asistoval Antonín Pertlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů TBC Horoměřice: brankář: Ondřej Zuska; hráči v poli: Antonín Pertlík, Zdeněk Sadílek, Michal Kovář, Michal Pánek, Jonáš Kubíček
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Jan Dušek, Jiří Sobotka, Ondřej Vácha, Jaroslav Peterka, David Plecer