6:0
1:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Kladno 7:4
18. Lukáš Fiala, 19. Kryštof Bandas, 20. Jiří Němec, 23. Lukáš Fiala, 23. Marek Pokorný, 28. Kryštof Bandas, 45. Patrick Lenke - 5. Jonáš Postolka, 31. Tobiáš Chromý, 32. David Burda, 38. Tomáš Sochor; rozhodčí: Filip Bollardt - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 10 - David Kuliha 27; po třetinách: 0:1, 6:0, 1:3;
45:00
44:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Marek Pokorný (7:4).
41:13
Vyloučen hráč Tobiáš Chromý družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:37
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval David Burda (6:4).
35:38
Vyloučen hráč Jiří Němec družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
31:50
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil David Burda, asistoval Jakub Belanec (6:3).
30:43
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil Tobiáš Chromý, asistoval Milan Všetečka (6:2).
30:00
30:00
28:29
Vyloučen hráč Marek Skřivan družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Marcel Kalfiřt (6:1).
22:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Patrick Lenke (5:1).
22:03
Timeout Florbal Kladno
22:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Michal Šnábl (4:1).
19:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Erik Štěrba (3:1).
18:53
17:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Lukáš Mock (1:1).
15:00
15:00
13:38
Vyloučen hráč Jan Novák družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání.
04:39
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil Jonáš Postolka, asistoval Tomáš Sochor (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Erik Štěrba, Jiří Němec, Lukáš Fiala, Lukáš Mock, Michal Šnábl