4:0
2:2
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Sokol Dobříš 11:2
1. Adam Černý, 2. Petr Dolejš, 14. Petr Dolejš, 15. Lukáš Trojáček, 15. Jan Loskot, 19. Jan Loskot, 23. Adam Černý, 27. Lukáš Trojáček, 30. Jan Loskot, 36. Lukáš Trojáček, 39. Jakub Kotrba - 41. Michal Kolář, 45. Jakub Dragoun; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 13 - Tomáš Šimek 16, Christian-Marcel Kušnirák 6; po třetinách: 5:0, 4:0, 2:2;
45:00
44:41
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Dragoun bez asistence (11:2).
42:09
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
40:41
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michal Kolář, asistoval Vojtěch Paul (11:1).
38:45
Vyloučen hráč Michael Šiška družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jakub Kotrba, asistoval Matěj Stráňka (11:0).
35:43
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jan Loskot (10:0).
34:13
Střídání brankáře. Nový brankář Christian-Marcel Kušnirák družstva TJ Sokol Dobříš
30:00
30:00
29:56
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jan Loskot, asistoval Adam Černý (9:0).
26:50
22:37
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Jan Keyzlar (7:0).
18:43
15:00
15:00
14:55
14:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Adam Černý (4:0).
13:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Matěj Stráňka (3:0).
04:10
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Jakub Kotrba (2:0).
00:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Jakub Loskot (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Michal Kolář, Roman Šebek, Michal Kolář, David Šiška, Kamil Vondrák
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Marek Čáp, Jakub Kotrba, Jan Loskot, Jakub Loskot, Jan Keyzlar