4:1
2:0
- : -

Florbalová akademie MB - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:2
16. Tadeáš Korolevyč, 25. Tadeáš Lang, 30. Tadeáš Korolevyč, 30. Tadeáš Lang, 43. Tadeáš Korolevyč, 45. Aleš Tůma - 14. Šimon Vacek, 29. Dominik Hebelka; rozhodčí: Petr Michálek - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 15 - Jan Beneš 28; po třetinách: 0:1, 4:1, 2:0;
45:00
44:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Tadeáš Lang (6:2).
42:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Korolevyč, asistoval Jan Ulman (5:2).
40:46
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
38:04
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Albert Vocel (4:2).
29:20
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Korolevyč, asistoval Michal Macků (3:2).
28:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Dominik Hebelka, asistoval Jakub Téra (2:2).
28:25
Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil Šimon Vacek.
24:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Jan Ulman (2:1).
20:27
Vyloučen hráč Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Korolevyč bez asistence (1:1).
15:00
15:00
13:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Adam Vejrek (0:1).
13:15
MONSTER SAVE! Brankář Radovan Kopuletý si připisuje možná životní zákrok, když skočil přímo do tutové šance útočníka Rtyně. Děkujeme a posíláme pozdrav.
10:37
oba týmy si zakládají na riskantních crossových přihrávkách, ze kterých dokáží těžit a vytvářet si tak gólové šance
08:01
Největší šance zápasu - rychlý protiútok Rtyně - končí pouze na tyčce.
06:49
Přesných nahrávek je v dnešním zápase zatím jako šafránu.
06:49
02:08
Nedělní časné ráno je očividně nad síly obou týmů.
01:15
První zákrok utkání si díky pohotovému přesunu připsal brankář Rtyně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Michálek a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Kamil Hebelka, Jakub Tichý, Dominik Hebelka, Tomáš Balcar, Jakub Téra
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Tadeáš Lang, Michal Macků, Jakub Hroník, Jiří Krouský