0:1
4:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Greyhounds Plzeň 7:1
1. Hynek Mošna, 11. Hynek Mošna, 12. Jiří Čížek, 31. Hynek Mošna, 38. Ondřej Kuhajda, 44. Filip Konrady, 45. Adam Stejskal - 19. Martin Štrunc; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Klán; vyloučení: 0:5 + Martin Kodalík OS + Filip Rybnikár OS; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jiří Cisler 9 - Jakub Kuneš 28; po třetinách: 3:0, 0:1, 4:0;
45:00
44:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Jakub Mikolášek (7:1).
43:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (6:1).
40:50
Vyloučen hráč Jan Javorský družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
40:50
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
40:50
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva Greyhounds Plzeň - osobní trest.
37:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Matěj Soukup (5:1).
30:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna bez asistence (4:1).
30:00
30:00
28:12
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za sekání.
18:17
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Martin Štrunc, asistoval Jan Javorský (3:1).
15:32
15:00
15:00
14:44
Vyloučen hráč Martin Kodalík družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
14:44
Vyloučen hráč Martin Kodalík družstva Greyhounds Plzeň - osobní trest.
11:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Jiří Löffelmann (3:0).
10:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (2:0).
00:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Greyhounds Plzeň:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Ondřej Kuhajda, Matěj Soukup, Filip Štědrý, Šimon Dubský