1:4
1:3
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Hippos Žďár n/S. 2:7
27. Ondřej Holoubek, 34. Patrik Mendl - 20. Filip Dvořák, 24. Michal Hrubý, 29. Tomáš Hrubý, 29. Petr Tlustoš, 39. Vít Karásek, 42. Filip Dvořák, 45. Petr Kos; rozhodčí: Daniel Jireček - Martin Volf; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Kozák 33 - Tomáš Růžička 17; po třetinách: 0:0, 1:4, 1:3;
45:00
44:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Lukáš Zeisel (2:7).
41:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Kos (2:6).
38:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Filip Dvořák (2:5).
36:55
Vyloučen hráč Michal Blaho družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
33:46
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
33:06
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Patrik Mendl, asistoval Jaroslav Krátký (2:4).
30:00
30:00
28:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Petr Kos (1:4).
28:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Vít Petříček (1:3).
26:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek bez asistence (1:2).
23:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Petr Kos (0:2).
20:23
19:35
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Kos, Petr Tlustoš, Michal Hrubý, Lukáš Zeisel