0:4
1:5
- : -

TJ SOKOL LETOVICE - TJ Centropen Dačice 1:10
42. Marek Řeháček - 13. Tomáš Kubek, 19. Daniel Holeček, 25. Radovan Kubek, 26. Pavel Stejskal, 29. Radovan Kubek, 32. Radovan Kubek, 35. Pavel Stejskal, 36. Radovan Kubek, 44. Oldřich Pecha, 45. Oldřich Pecha; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Lukáš Teska; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Kořístek 5 - Tomáš Ferdan 5; po třetinách: 0:1, 0:4, 1:5;
45:00
44:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Jan Sláma (1:10).
43:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Radovan Kubek (1:9).
41:46
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Marek Řeháček, asistoval Miroslav Španiel (1:8).
35:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jiří Sedláček (0:8).
34:44
Vyloučen hráč Martin Foret družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání.
34:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Daniel Holeček (0:7).
31:07
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek bez asistence (0:6).
30:00
30:00
28:39
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Tomáš Kubek (0:5).
25:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Jan Sláma (0:4).
24:57
18:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Pavel Stejskal (0:2).
15:00
15:00
12:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Daniel Holeček (0:1).
07:00
Uběhla sedmá minuta první třetiny a oba týmy bojují jako lvi, stav ale pořád zůstává stejný 0:0.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Jan Morávek, Radovan Kubek, Jan Sláma, Jan Pecha, Pavel Stejskal