0:3
1:4
- : -

FbC Barracudas Slaný - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:10
2. Adam Nolč, 8. Tomáš Richtr, 41. Vojtěch Teslík - 3. Filip Konrady, 12. Filip Konrady, 13. Jiří Löffelmann, 25. Filip Konrady, 28. Filip Konrady, 28. Adam Stejskal, 31. Patrik Med, 36. Adam Stejskal, 37. Jiří Čížek, 40. Filip Konrady; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Klán; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Tomáš Popelka 45 - Jiří Cisler 13; po třetinách: 2:3, 0:3, 1:4;
45:00
44:00
Vyloučen hráč František Jíra družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
43:02
Vyloučen hráč Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
43:02
Vyloučen hráč Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost.
40:56
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Tomáš Richtr (3:10).
39:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (2:10).
38:20
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře.
36:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Jiří Löffelmann (2:9).
35:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Med (2:8).
30:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med bez asistence (2:7).
30:00
30:00
27:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Jiří Löffelmann (2:6).
27:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Hynek Mošna (2:5).
24:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (2:4).
17:13
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Patrik Med (2:3).
11:26
10:59
Vyloučen hráč Marek Hlušička družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře.
07:46
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Vojtěch Teslík (2:1).
06:32
Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil Tomáš Richtr.
02:50
01:47
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Adam Nolč bez asistence (1:0).
01:17
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Jiří Löffelmann, Filip Štědrý, Jiří Čížek, Šimon Dubský