0:3
0:3
- : -

SPORT CLUB Klatovy - BLACK ANGELS 0:10
6. Kristýna Urbanová, 10. Veronika Říhová, 13. Markéta Chaloupecká, 13. Aneta Fryčová, 22. Zuzana Kuchařová, 23. Vendula Kolkusová, 24. Michaela Jirkovská, 33. Vendula Kolkusová, 40. Veronika Říhová, 41. Markéta Chaloupecká; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Matějková ? - Hana Kuchařová ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 0:3;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra hostí: Děkujeme soupeři za zápas
44:59
Vyjádření trenéra domácích: Děkuji soupeři za zápas dali nám lekci z produktivity, pro nás to byla škola i v tom že spoustu holek spolu hráli poprvé. Cenná zkušenost do další sezony
40:44
další krásnýgol v podání Black Angels a je to 10
40:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Markéta Chaloupecká, asistoval Aneta Fryčová (0:10).
39:27
A je tu další branka, tentokrát krásně vymetená šibenice
39:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Veronika Říhová, asistoval Adriana Fricová (0:9).
36:19
Black Angels mají tlak, a vyčerpaé Klatovy se ztěží brání
32:55
Tlak se vyplatil a BA chybí už jenom 2 branky do nechvalně známe desítky
32:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vendula Kolkusová, asistoval Magdalena Folková (0:8).
31:57
Tlak Black Angels pokračuje a bleci tak navazují na druhou třetinu kde Klatovské hráčky k ničemu nepustili
30:23
ze začátku výborná střela z hole Pražské hráčky
30:00
30:00
27:26
Klatovy melou z posledního a Black Angels obstřeluj Klatovskou branku ze všech stran
23:57
Black Angels odskakuje o další branku a vypadá to na debakl
23:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michaela Jirkovská, asistoval Markéta Chaloupecká (0:7).
22:24
a další nádherný gol ze střední vzdálenosti a Klatovům už se v půlce zápasu snižuje naděje na nějaký ten bod
22:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vendula Kolkusová, asistoval Lucie Svobodová (0:6).
21:45
A je tu využitá přesilovka a Bleci odskakují už o 5 branek, nádhernou střelou z dálky
21:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Anna Staňková (0:5).
21:01
Black Angels se tlačí do brány Klatov ale zatím z toho nic nebylo
20:10
Vyloučen hráč Markéta Kašparová družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
16:43
chvíli to vypadalo že se Katovy odprostí od tlaku BA, ale Bleci je zas zavřeli v jejich obranném pásmu
12:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Aneta Fryčová, asistoval Kristýna Urbanová (0:4).
12:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Markéta Chaloupecká, asistoval Anna Staňková (0:3).
09:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Veronika Říhová, asistoval Eliška Podoláková (0:2).
09:03
I přes větší aktivitu Klatov si připisují další branku ženy z Black Angels
05:51
Máme tu první branku, Urbanová nadvakrát dotlačila balonek pod Klatovskou brankářkou
05:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Kristýna Urbanová, asistoval Aneta Fryčová (0:1).
00:59
Pohotový zákrok Klatovské brankářky
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Lída Chovancová, Adriana Fricová, Lucie Svobodová, Veronika Říhová, Eliška Podoláková