2:0
5:1
- : -

Asper Šumperk - SK Domaslavice 12:2
1. Daniel Venouš, 4. Michal Šíma, 12. Ondřej Mrázek, 14. Michal Šíma, 15. Jiří Trávníček, 35. Matěj Mondek, 39. Jiří Trávníček, 44. Daniel Venouš, 45. Jindřich Kamler, 46. Ondřej Mrázek, 48. Ondřej Kováč, 50. Karel Mareček - 13. Václav Procházka, 55. Vojtěch Kasper; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Antonín Byvan ? - Jakub Jirgl ?; po třetinách: 5:1, 2:0, 5:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Šumperk - 11, Domaslavice - 2
60:00
Střely celkem: Šumperk - 32, Domaslavice - 11
58:01
Poslední dvě minuty zbývajéí do konce tohoto jasného zápasu z pohledu skóre i kvality obou soupeřů.
54:40
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Kasper, asistoval Lukáš Zaslavskij (12:2).
52:54
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
49:56
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Karel Mareček, asistoval Antonín Harapát (12:1).
49:56
Požadavek o práci na pozici uklízčka, vymetání pavučin - to je po tomto góle adekvátní práce pro Karla Marečka.
Spolupráce ročníků 2003 - asistujícího Harapáta a skórujícho Marečka se rovněž zapisuje do kolonky góly a asistence v tomto online přenose.
48:46
Timeout Asper Šumperk
47:36
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč, asistoval Michal Šíma (11:1).
47:36
Kováč a jeho bekendová dorážka znamená rozdíl deseti gólů ve skóre, teď už se z tribuny neozývají spekulace, ale realita
45:00
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jindřich Kamler (10:1).
45:00
Klasická Mrázkova akce v přesilovce - střela tahem, končí v bráně i tentokrát
44:35
Vyloučen hráč Martin Habr družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
44:04
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Kováč (9:1).
43:36
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (8:1).
43:36
Když bych chtěl popsat start třetí části, napsal bych to stejné, co minulé začátky třetin, takže si scrollněte dolů a počtěte tam...
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Šumperk - 11, Domaslavice - 6
40:00
Ve druhé části jsme viděli kontrolu hrz domácími, nepadlo sice tolik gólů, ale hra je pojata od obou týmů aktivně.
40:00
38:16
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (7:1).
38:16
Trávníček bekendem dorazil projektil Venouše, na místní tribuně se začíná spekulovat o debaklu.
36:31
Induviduální akce Kamlera skončila nepovedenou střelou Kováče, jež netrefila bránu.
34:31
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Karel Mareček (6:1).
34:31
Pumelice Mondeka do šibenice znamená navýšení stavu na 6:1.
31:38
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:38
Omlouvám se za neinformování o průběhu utkání, tady v pralese vypadl internet...
20:00
20:00
Střely po první třetině: Šumperk - 10, Domaslavice - 3
20:00
První část nabídla pěkný florbal hlavně z hokejek Šumperku, který si postupně vypracoval čtyřgólový náskok s tím, že hosté jednou brankou snížili.
20:00
19:20
Po dobrém oslabení z pohledu Asperu a špatné přesliovce z pohledu Domaslavic jsou nyní domácí v plném počtu.
17:29
Odsud to vypadá, že šumperský Matěj se nechal vyloučit jen aby si mohl popovídat se svými bývalími svěřenci u zapisovatelského stolku.
17:20
Vyloučen hráč Petr Matěj družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.
14:40
14:40
Po křižné přihrávce přes obranné pásmo Domaslavic se z první prosazuje kapitán Asperu Jiří Trávníček.
13:41
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Ondřej Kováč (4:1).
12:39
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Václav Procházka, asistoval Martin Habr (3:1).
12:39
První střela na bránu z holí hostí skončila za brankouvou čarou Byvanovy kasy.
11:28
10:33
Po minutě hry 5 na 4 jsme viděli střelu Matěje, jinak nic moc dalšího.
09:33
Vyloučen hráč David Bojda družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
09:33
Máme tu první přesilovku utkání, konkrétně si ji zahraje domácí tým.
07:20
Zatím máme možnost sledovat hru s převahou Asperu, kdy sice šumperští povětšinu času drží míček, ale žádnou vyloženou šanci si zatím nevytvořili.
03:46
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Petr Matěj (2:0).
03:46
Matěj za soupeřovou bránou čistě obral domaslavicého beka o míček a následně jej poslal před bránu na volného Šímu, který měl lehkou pozici a zavěsil.
00:27
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (1:0).