0:1
2:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - ASK Orka Čelákovice 4:8
3. Michael Pitek, 4. Tomáš Kratochvíl, 46. Jaroslav Rybka, 60. Jan Doležal - 6. Jakub Jareš, 8. Tomáš Beran, 9. Jan Sedlák, 15. Jakub Jareš, 19. Daniel Goll, 33. Daniel Richtr, 44. Václav Kramel, 52. Daniel Bárta; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Oleg Dejnega 6, Jiří Vybíral 18 - Aleš Zetek 25; po třetinách: 2:5, 0:1, 2:2;
60:00
střely na branku ve 3. třetině BIVOJ 10 ORKA 10
60:00
Komentář trenéra domácích (p. Tomáš Arazim): škoda 4 laciných  gólů v první třetině, soupeř byl lepší v osobních soubojích. Děkuji soupeři za utkání
60:00
komentář trenéra hostí (p. Šimon Zmátlo):
60:00
59:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Doležal, asistoval Josef Jupa (4:8).
55:08
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
51:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Bárta, asistoval Michal Němeček (3:8).
45:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Jan Pokorný (3:7).
43:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Němeček (2:7).
40:00
40:00
střely na branku ve druhé třetině BIVOJ 10 ORCA 11
40:00
32:25
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Richtr bez asistence (2:6).
30:54
Vyloučen hráč Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Goll, asistoval Lukáš Zadák (2:5).
14:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Jareš bez asistence (2:4).
08:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Sedlák, asistoval Michal Němeček (2:3).
07:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Ondřej Tichý (2:2).
05:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Jareš, asistoval Lukáš Zadák (2:1).
03:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl bez asistence (2:0).
02:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Petr Němeček, Jan Sedlák, Václav Kramel, Michal Němeček, Daniel Richtr
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Jan Pokorný, Michael Pitek, Zdeněk Fanta, Jaroslav Rybka, Martin Strejček