0:0
0:3
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Eagles Orlová 1:7
18. Jan Kostka - 1. Denis Smilovský, 6. Lukáš Milerský, 19. Lukáš Louda, 20. Adam Kučera, 43. Denis Smilovský, 46. Filip Matějka, 53. Marek Krmášek; rozhodčí: Michal Prouza - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Marek Hrabec 22 - Vít Brož 19; po třetinách: 1:4, 0:0, 0:3;
60:00
V poslední třetině byl poměr střel na bránu 7:11.
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Loudy: Domáci velmi dobře bojovali a snažili se nám znepříjemnit hru. V zápase jsme neproměnili hodně tutových šancí a díky tomu se domácí drželi stále ve hře a snažili se kousat. Díky všem za utkání a soupeří přeji hodně štěstí do sezóny.
60:00
Komentář trenéra domácích, Ondřeje Frömela: Děkuju týmu za odvedený výkon, bylo vidět, že jsme na hřišti nechali všechno. Soupeř využil své zkušenosti, trestal naše chyby a zaslouženě zvítězil.
60:00
53:45
Starostka teď zahodil obrovskou šanci. S míčkem byl sám před bránou a brankáře měl na zemi, ale přesto míček nedokázal dostat za jeho záda.
52:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Marek Krmášek, asistoval Jan Lukáš (1:7).
49:58
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
48:55
Smilovský měl další šanci skórovat, ale trefil jen brankáře.
48:00
Krmášek sám před bránou dostává křižnou přihrávku, ale míjí a míček pokračuje do rohu.
45:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Matějka, asistoval Adam Kučera (1:6).
43:15
Šaněk v úniku, ale bránu minul.
42:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Adam Kučera (1:5).
41:04
Druhá třetina skončila bez branek, což však může vyhovovat jedině hostům. Domácí musí hodně zabrat aby otočili skóre.
40:00
40:00
Ve druhé třetině byl poměr střel na bránu 8:7.
40:00
38:53
Orlová na závěr třetiny zvyšuje tlak.
36:50
Ani tentokrát se Frýdku nepodařilo prosadit v přesilovce. Zbožil je opět na hřišti.
34:50
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
34:21
Hosté hrají v plném počtu.
32:21
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
30:37
Orlová střílí, ale míček se nedostává přes dobře blokující obránce.
29:02
Domácí jsou v plném počtu.
27:02
Vyloučen hráč Ondřej Siman družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:30
Oba týmy opět v pěti.
25:20
Matějka opět na hřišti a hraje se 4 na 4.
24:30
Vyloučen hráč Jan Kostka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
24:30
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
23:20
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou.
22:26
Domácí si zahrají přesilovku.
20:00
20:00
Poměr střel na bránu v první třetině byl 5:11.
20:00
19:44
Obrovská šance Blažka. Spolu se spoluhráči si rozložili obranu a on se dostal ke střele z krásného místa. Bohužel bránu minul.
19:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Denis Smilovský (1:4).
18:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Tomáš Bečka (1:3).
17:53
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Tomáš Habrnál (1:2).
17:30
Po dvou individuálních chybách v obraně se dostali do šance opět Orlovští, naštěstí obránci střely blokovali.
14:40
Hra se trochu vyrovnala a domácí zvýšili držení míčku. Zbývá ještě dotáhnout koncovku a zdramatizovat utkání.
12:02
Blažek prošel přes 3 hráče kolem mantinelu, ale dostal se jen za bránu soupeře. Tam už bohužel nic nezmohl.
10:30
Hudeček to zkouší, trošku naivně, z vlastní poloviny hřiště.
07:30
Orlová hraje rozvážnější florbal zezadu. Frýdek se dostává do šancí spíše z brejků.
05:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Martin Tököly (0:2).
05:42
04:58
Orlová stále u míčku, hledá prostor pro střelu, ale Frýdek jim skulinku zatím nenabídl.
03:42
Vyloučen hráč Tomáš Pěchuvka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
01:46
Šaněk utekl obráncům a vystřelil z pravé strany, ale gólman Orlové byl připraven.
00:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Filip Matějka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Jan Lukáš, Lukáš Louda, Tomáš Bečka, Martin Tököly, Matyáš Pleva
00:00
Line-up domácích FbC Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Tomáš Blažek, Jaromír Dobeš, Tomáš Habrnál, Jan Kostka, Jakub Šaněk