0:2
2:2
- : -

FBŠ Všestary - TJ Centropen Dačice 6:5
5. Pavel Hellmann, 6. Štěpán Novák, 16. Roman Dostál, 19. David Píše, 47. Pavel Hellmann, 52. Vít Svoboda - 17. Oldřich Pecha, 26. Jan Morávek, 33. Jan Morávek, 51. Kryštof Kůs, 56. Jan Morávek; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Jaromír Žák 20, Eliška Kučová ? - Lukáš Vacuška 35; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domacích Jana Freiberga:"Musím moc poděkovat klukům za neskutečnou bojovnost. Dnešní nasazení bylo neuvěřitelné. Soupeř byl velmi kvalitní a velmi nás trápil. Děkuji divákům za perfektní kulisu. Soupeři přeji šťastnou cestu domů."
60:00
59:59
Střely Všestary 10 - Dačice 15
59:48
Vyloučen hráč David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
57:47
Timeout TJ Centropen Dačice
55:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Radovan Kubek (6:5).
53:47
Vyloučen hráč Jan Freiberg družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání.
51:58
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Vít Svoboda, asistoval Rudolf Klouček (6:4).
50:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (5:4).
48:47
Vyloučen hráč Jan Páleník družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
46:54
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (5:3).
41:32
Trestné střílení družstva FBŠ Všestary neproměnil Miloš Macháček.
40:00
40:00
39:59
Střely Všestary 4 - Dačice 16
32:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Roman Sedlák (4:3).
29:33
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
27:03
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
25:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Tomáš Kubek (4:2).
20:00
20:00
19:59
Střely Všestary 6 - Dačice 10
18:49
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil David Píše, asistoval Miloš Macháček (4:1).
16:00
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Radovan Kubek (3:1).
15:06
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Miloš Macháček (3:0).
13:36
05:43
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (2:0).
04:29
03:01
Vyloučen hráč Petr Jindra družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Štěpán Novák, Daniel Moravec, Pavel Hellmann, Jan Páleník, Miloš Macháček