0:0
2:1
- : -

TJ Sokol Dobříš - FK Slovan J.Hradec 3:1
11. Vladimír Pejla, 44. Vojtěch Paul, 50. Evžen Teringl - 52. Karel Matějka; rozhodčí: Tomáš Novák - Jiří Kropáček; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Tomáš Šimek ? - Aleš Křepelka ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:1;
60:00
59:59
Komentář vedoucího družstva hostů: Gratulujeme soupeři k postupu, bez vstřeleného gólu se bohužel vyhrát nedá.
59:59
Komentář vedoucího družstva domácích: Perfektně týmově odmakaný zápas podpořený výbornou domácí kulisou a bezchybným brankářem. Děkujeme soupeři za utkání a hodně štěstí do sezony.
58:22
Vyloučen hráč Michael Šiška družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hrubost.
51:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Karel Matějka, asistoval Jan Pech (3:1).
49:00
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Evžen Teringl, asistoval David Šiška (3:0).
43:29
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vojtěch Paul, asistoval Evžen Teringl (2:0).
40:00
40:00
35:01
Vyloučen hráč Lukáš Unger družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:27
Vyloučen hráč Vladimír Pejla družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za nedovolené vrážení.