3:1
3:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Sokol Lanžhot 11:4
3. Vojtěch Smutný, 8. Robin Růžička, 16. Vincent Drápal, 17. Adam Obertan, 20. Martin Ryšánek, 27. Vincent Drápal, 28. Lukáš Paták, 40. Tibor Kučera, 46. Jakub Pěček, 56. Matyáš Weinstein, 60. Martin Ryšánek - 10. Přemysl Kořínek, 20. Dominik Hladík, 39. Aleš Škrobáček, 43. Marek Ciprys; rozhodčí: Michal Havelka - Dan Lošťák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 8, Bořek Králík 5 - Petr Lesko 19, Adam Babič 14; po třetinách: 5:2, 3:1, 3:1;
60:00
Střely domácí: 11, hosté: 5
60:00
Střely celkem domácí: 44, hosté: 17
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brückner: Dobývání soupeřovy branky. Trpělivou hrou na míčku jsme si tvořili šance a postupně navyšovali skóre. Díky soupeři, rozhodčím i divákům za utkání.
60:00
59:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Marek Zapletal (11:4).
55:41
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
55:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Vincent Drápal (10:4).
53:03
Vyloučen hráč Dominik Hladík družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:47
Vlastní branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jakub Pěček (9:4).
42:05
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Marek Ciprys, asistoval Přemysl Kořínek (8:4).
40:00
40:00
Střely domácí: 14, hosté: 5
40:00
39:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tibor Kučera, asistoval Vojtěch Smutný (8:3).
38:17
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Aleš Škrobáček bez asistence (7:3).
30:58
Střídání brankáře. Nový brankář Bořek Králík družstva Hornets Brno ZŠ Horní
30:58
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Babič družstva TJ Sokol Lanžhot
27:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Paták, asistoval Robin Růžička (7:2).
26:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Matyáš Weinstein (6:2).
20:00
20:00
Střely domácí: 19, hosté: 7
20:00
19:41
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Lukáš Paták (5:2).
19:41
Ryšánek rychle odpovídá na snížení.
19:21
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Dominik Hladík, asistoval Aleš Škrobáček (4:2).
16:05
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Obertan, asistoval Vojtěch Smutný (4:1).
16:05
Medvěd s přehledem vypíchl míček a poslal na Obertana a ten už si jen vychutnal gólový moment.
15:46
09:49
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Přemysl Kořínek bez asistence (2:1).
09:49
Po hrubé technické mílce Robina Růžičky Kořínek v klidu zasévá gól do Limbergovy brány.
07:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Marek Zapletal (2:0).
02:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vojtěch Smutný, asistoval Adam Obertan (1:0).
02:01
Smutný alias medvěd otevírá skóre zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Lanžhot:
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Robin Růžička, Martin Ryšánek, Martin Janiczek, Lukáš Paták, Marek Zapletal