4:2
1:0
SK Jihlava

Hippos Žďár n/S. - SK Jihlava 7:6p
26. Vojtěch Haman, 38. Jan Lukeš, 47. Petr Kos, 48. Michal Hrubý, 49. Jan Lukeš, 59. Jan Lukeš, 64. Jan Lukeš - 6. Vít Andrýsek, 29. Vít Jirků, 29. Jan Horský, 34. Vít Jirků, 59. Vít Andrýsek, 60. Jakub Horský; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 22 - David Navrkal 7, Štěpán Vyskočil 13; po třetinách: 0:1, 2:3, 4:2, 1:0;
63:40
63:40
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Petr Kos (7:6).
63:39
Počet střel v prodloužení: domácí - 2, hosté - 2.
60:00
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 12, hosté - 7.
59:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Jan Horský (6:6).
58:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Petr Kos (6:5).
58:34
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Andrýsek, asistoval Ondřej Vyskočil (5:5).
57:30
Přituhuje.. všichni hráči prahnou po šanci, hra se vyostřuje, provinění ve hře přibývají..
57:17
Timeout SK Jihlava
57:01
Denk, obklopen třemi hráči z Jihlavy, se s míčkem bezchybně vymotal a posílá hru na polovinu hostů.
53:10
Petříček sám před bránou hostů, prozatím neúspěšný.
48:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Petr Kos (5:4).
47:59
Akce jako ze žurnálu!!!! Kos s trpělivostí zpracoval skákající bombu, vzorně počkal na Lukeše, který byl odhodlán s přesností uvést domácí do vedení! Výborně, velmi krásně.
47:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Jiří Tlustý (4:4).
46:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Vojtěch Haman (3:4).
46:23
Nádherná akcička Dvořáka, Hamana a Kose. Dvořák vybojoval míček, s lehkostí proplul přes hřiště, posílá na Hamana, který z první posílá na připraveného Kose, který zakončuje do břicha gólmana hostů.
45:10
Lukeš připraven na dorážečku u brány, ale gólman míček statečně lapá.
42:36
Atmosféra na hřišti houstne, hra se vyhrocuje. I přes to se projevuje fair-play domácího Petra Kose, který se přiznává ke svému provinění vyhození míčku. Hezké gesto, přihlížející tleskají. Dobří lidé existují.
42:11
Zerák sám na gólmana hostů, střela backhandem míří mimo bránu.
40:33
Přes velké úsilí žďárského týmu se nedaří skórovat. Rozjezd této třetiny je proto zatím pomalejší.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetině: domácí - 10, hosté - 11.
37:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Michal Hrubý (2:4).
33:44
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Jirků, asistoval Tomáš Kasper (1:4).
33:33
Dvořák - zvaný jednoručka se teď snažil dovézt míček k brance hostů, ale rychlý zásah hostů přesouvá hru na druhou stranu.
30:05
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Vyskočil družstva SK Jihlava
28:06
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Horský bez asistence (1:3).
28:05
Horský backhandem famózně zakončil do pravého rohu Růžičkovy branky.
28:01
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Jirků, asistoval Michal Beránek (1:2).
28:00
Nevíme, zda Dvořák dnes vydatně poobědval, nebo nasbíral síly přes kovid-pauzu, ale dnes je jeho důraz ve hře velice cítit.
25:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Petr Kos (1:1).
25:30
Haman v šanci nááádhernou střelou otevírá skóre domácícm.
24:50
Přesilovku domácí zatím domácí moc neevyužili, ve střelách panuje nepřesnost a nerozvážnost.
23:27
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:36
Vyloučen hráč Alex Bača družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v 1. třetině: domácí - 3, hosté - 6.
19:04
Drobné chybování v přihrávkách teď stálo hosty míček. Šancí ale bylo dost.
17:33
Jihlavští sí teď chtěli s míčkem dojet až k Růžičkovi, bystrá obrana domácích ale byla v pozoru a akci zamezila.
14:28
Růžička dnes vypadá v dobré kondici, jeho rychlé přesuny dnes ubezpečují jeho tým.
10:42
Neústupný Dvořák odolal tlakum jednoho z hostů, míček si nenechal u mantinelu vzít.
09:45
Petříček ze střídačky vylítl jak neřízená střela, hned poté sebral míček rozehrávajícím hostům.
08:07
Hosté nyní vynikají dobrým pokrytím míčku, v soubojích u mantinelů se jim tak nyní daří líp.
06:27
Blafovačka v podání Dvořáka zajistila přemístění míčku na polovinu hostů, kde se teď odehrávají nadějné akce.
05:21
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Andrýsek bez asistence (0:1).
03:52
Tlustý momentálně výborně zblokoval střelu letící na Růžičku.
03:00
Počet střel v prvních 3 minutách je velký, avšak míček se zatím odráží prostorem za brankou.
00:01
Hezký večer, vážení fanoušci florbalu, vítám Vás u dnešního online zápisu utkání mezi domácím celkem Hippos Žďár n./S. a SK Jihlava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Michal Strejček, Jakub Horský, Jan Horský, Ondřej Vyskočil, David Vlk
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Jiří Tlustý, Filip Dvořák, Vojtěch Haman, Michal Hrubý, Lukáš Zeisel