- : -
SK Jihlava
TJ Znojmo

SK Jihlava - TJ Znojmo 2:5
2. Kateřina Bednářová, 14. Eliška Kučerová - 16. Natálie Kobylíková, 25. Daniela Cihlářová, 40. Marie Pelánová, 41. Adéla Prokešová, 42. Bára Procházková; rozhodčí: Jan Dušek - Jan Tomšů; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Helena Šalbabová ? - Nikol Krulová ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:3;
45:00
41:58
Timeout SK Jihlava
41:58
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Bára Procházková, asistoval Natálie Kobylíková (2:5).
40:07
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Adéla Prokešová, asistoval Daniela Cihlářová (2:4).
39:33
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Marie Pelánová, asistoval Romana Bačová (2:3).
30:00
30:00
24:48
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Bára Procházková (2:2).
22:17
Vyloučen hráč Eliška Willmannová družstva TJ Znojmo na 2 minuty za blokování hokejky.
21:50
Vyloučen hráč Kristýna Běhounková družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
15:47
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Bára Procházková (2:1).
15:00
15:00
13:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Kučerová, asistoval Kateřina Bednářová (2:0).
12:11
Vyloučen hráč Adéla Prokešová družstva TJ Znojmo na 2 minuty za vražení zády.
01:39
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Dominika Dvořáková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Natálie Kobylíková