2:2
2:1
- : -

Blue Horses Stochov - TJ Lokomotiva Louny 7:3
7. Stanislav Prokop, 10. Jaroslav Macík, 20. Stanislav Prokop, 36. Jiří Polívka, 40. Stanislav Prokop, 44. Jaroslav Macík, 54. František Štiller - 24. Aleš Linka, 40. Jaroslav Bielik, 46. Milan Čížek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek ? - Tomáš Gieszmann ?, Daniel Castrillo ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:1;
60:00
53:14
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil František Štiller, asistoval Jiří Polívka (7:3).
52:05
Vyloučen hráč Jan Valenta družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
45:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Martin Čonka (6:3).
43:03
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jaroslav Macík, asistoval Filip Švojgr (6:2).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Castrillo družstva TJ Lokomotiva Louny
40:00
40:00
39:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Ondřej Hrdlička (5:2).
39:33
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Pavel Pulec (5:1).
38:19
Vyloučen hráč Tomáš Pichner družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:13
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jiří Polívka, asistoval Tomáš Pichner (4:1).
23:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Milan Čížek (3:1).
20:00
20:00
19:43
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Filip Švojgr (3:0).
18:57
Vyloučen hráč František Štiller družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
10:56
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
09:54
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jaroslav Macík, asistoval Jakub Drexler (2:0).
06:55
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jakub Drexler (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Jan Polák, Michal Fürstl, Martin Čonka, Aleš Linka