1:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Torpedo Havířov 2:3
39. Barbora Gaďourková, 56. Barbora Gaďourková - 19. Barbora Kučerová, 38. Lucie Giecková, 45. Hana Brůžková; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 25 - Martina Schoupalová 31; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
Komentář trenéra hostí:
Bylo to velmi těžké utkání. Soupeř byl houževnatý, podržela nás brankářka ale nás zradily nevynucené chyby, které musíme do příštího utkání zlepšit. Děkujeme soupeři za super zápas.
60:00
Komentář trenéra Domácích:
Deneska holky předvedly výborný zápas, který jsme bohužel nedotáhly do vítězného konce. Lepší výsledek nás stálo neproměňování šancí, kterých jsme měli nepočítaně. Děkujeme soupeři.

60:00
59:22
Timeout Torpedo Havířov
59:01
Přerov to zkouší v šesti
55:59
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Barbora Gaďourková, asistoval Anna Němcová (2:3).
55:59
Anička Němcová se  nejlépe  zorientovala ve skrumáži před brankou a Smižuje na rozdíl jediné branky
55:13
Útok střídá útok na obou stranách, míčky však končí brankářkám v náručí, nebo jsou zblokovány
44:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Hana Brůžková, asistoval Vendula Šimonová (1:3).
38:13
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Barbora Gaďourková, asistoval Michaela Strnadová (1:2).
38:13
A je to tady Přerov se dočkal snížení když Gaďourková vymetla přední šibenici
37:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Lucie Giecková, asistoval Tereza Nykodymová (0:2).
24:28
Vyloučen hráč Barbora Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:28
A mám e tu další přesilovku pro hosty, doufejme že se tentokrát povede přerovu lépe
18:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Barbora Kučerová, asistoval Tereza Nykodymová (0:1).
18:15
Havířov svou rvní přesilovou hru využívá téměř okamžitě, nechytatelnou střelou do horního růžku branky
18:02
Vyloučen hráč Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.