3:2
7:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Jablonné nad Orlicí 12:6
11. Helena Klazarová, 20. Kateřina Jiránková, 22. Lucie Hejnová, 26. Lucie Hejnová, 36. Helena Klazarová, 43. Lucie Hejnová, 52. Helena Klazarová, 55. Nikola Brejtrová, 57. Lucie Hejnová, 57. Nela Mičánková, 58. Lucie Hejnová, 60. Lucie Romančáková - 3. Adéla Kosková, 7. Kristýna Vágnerová, 9. Ivana Šilarová, 12. Kristýna Vágnerová, 28. Ivana Šilarová, 29. Marie Gabrisová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Daniel Šmída; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Lucie Ondráčková 9 - Monika Rubešová 42; po třetinách: 2:4, 3:2, 7:0;
60:02
Komentář trenéra domácích: Nechali jsme si zbytečně utéct začátek utkání naší nesoustředěností. Po celý zápas jsme měli velkou převahu, jen chybělo proměňování velkých šancí. Soupeř nás zlobil jen z protiútoků a svou zahuštěnou obranou, kterou jsme dokázali ke konci utkání už prolomit a zápas tak dotáhnout do vítězného zaslouženého konce.
60:01
Komentář trenéra TJ Jablonné: Hrály jsme dobře do té doby co jsme měly síly, bohužel rozhodla kvalita jednotlivých hraček soupeře, které mají zkušenosti z extraligového Brna.
60:00
Střely za třetí třetinu: Orel Rtyně- 17, Jablonné- 1
60:00
59:01
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Lucie Hejnová (12:6).
59:01
Opět bodují Lucky, perfektní sehra.
57:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Hejnová, asistoval Lucie Romančáková (11:6).
57:23
Rtyně hraje luxusní hru. Je to randál.
56:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Nela Mičánková, asistoval Kateřina Svatoňová (10:6).
56:21
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
56:21
54:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Nikola Brejtrová, asistoval Lucie Romančáková (8:6).
52:17
Co vám budu povídat, jsou to nervy no.
51:03
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Helena Klazarová, asistoval Jitka Romančáková (7:6).
43:38
Vyloučen hráč Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
42:24
42:24
Luxusní výběh Jíťi Romančákové balón přebírá Lucka Romančáková, která užasně našla Hejnovou která dává gól.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu: Orel Rtyně- 18, Jablonné- 7
24:09
 Krásná střela Ondráčkové tahem, minula o kousek bránu.
40:00
38:48
Vyloučen hráč Michaela Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za bránění ve hře.
37:57
Vyloučen hráč Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
37:25
Vyloučen hráč Nela Mičánková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
35:18
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Helena Klazarová, asistoval Nela Mičánková (5:6).
35:18
Mičánková provedla skvělou kombinaci s Klazarovou a ta střílí gól.
32:48
Vyloučen hráč Ivana Šilarová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za hrubost.
32:35
Romančáková krásně vybíhá sama s balónem, ale minula bránu.
28:27
Vyloučen hráč Ivana Šilarová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
28:20
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová, asistoval Monika Dolečková (4:6).
28:20
Po rychlém sledu padají dvě branky do sítě domácích.
27:59
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Ivana Šilarová, asistoval Tereza Štěpánová (4:5).
25:32
25:32
Romančáková perfektně našla Hejnovou a ta jednoznačně zakončuje.
21:43
21:43
Romančáková crossem nahrává Hejnové a ta zvyšuje na 3:4.
21:08
Vyloučen hráč Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
Střely za první třetinu: Orel Rtyně- 19, Jablonné- 7
20:00
19:25
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kateřina Jiránková, asistoval Lucie Romančáková (2:4).
19:25
 Romančáková poslala prudkou přihrávku na Jiránkovou která poté šla sama na bránu a střelila gól.
11:37
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vágnerová, asistoval Ivana Šilarová (1:4).
10:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Helena Klazarová bez asistence (1:3).
10:17
Brankářka Jablonného hodila míček na hráčku Klazarovou a Klazarová nekompromisně dává gól.
08:16
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Ivana Šilarová, asistoval Kristýna Vágnerová (0:3).
08:15
 Krásná přihrávka Vágnerové na Šilarovou Jablonné zvyšuje stav utkání.
06:26
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vágnerová, asistoval Adéla Kosková (0:2).
06:26
Jablonné vytváří pěknou kombinaci a dává gól.
04:53
Rtyně utočí v plném nasazení, ale nedaří se střelit branku.
02:58
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková, asistoval Kristýna Vágnerová (0:1).
01:17
Na míčku je spíše Rtyně a Jablonné je pod velkým nátlakem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Daniel Šmída.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Ivana Šilarová, Adéla Kosková, Tereza Štěpánová, Kristýna Vágnerová, Andrea Tomková
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Lucie Ondráčková; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Lucie Hejnová, Nela Mičánková, Lucie Romančáková, Kateřina Jiránková