0:2
0:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbC Aligators 0:5
3. Petra Drápalová, 10. Martina Horáková, 19. Veronika Martincová, 29. Anna Hanusová, 38. Petra Ondráčková; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patricie Šedivá ? - Barbora Sadílková ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:1;
45:00
44:00
Přesně minutu před koncem zápasu se šance pro navýšení vyskytla Hanusové, ta ji nevyužila.
42:35
Krásná crossová nahrávka našla Ondráčkovou, ta jen promáchla.
41:34
Po krásné kombinaci sester Romančákových zakončovala Joudalová, minula však branku.
41:14
Aligators mají veký tlak na soupeřově polovině, zatím však nevyůstil v gól.
38:40
Sadílková likviduje další nebezpečnou šanci domácích.
37:26
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Tereza Lengálová (0:5).
37:26
Nahrávka Lengálové dala šanci Ondráčkvé navýšit vedení, ta šanci proměnila.
36:58
Střela Romančáková prosvištěla kousek od tyče branky Sadílkové.
35:09
Další pokus Hanusové donutil Šedivou vytáhnou další solidní zákrok.
34:39
Joudalová nebezpečně tečovala před brankou hostí, pokus však neskončil za brankovou čarou.
32:43
Sadílková likviduje další střelu domácích.
30:45
Ondráčková se vytočila od levého mantinelu a prověřila Šedivou, ta byla připravená.
30:00
30:00
28:21
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Anna Hanusová bez asistence (0:4).
28:21
Nepovedenou střelu Hanusové za záda Šedivé nešťastně srazila Romančáková. Hosté se ujímají čtyřbrankového vedení.
28:09
Krásná individuální šance Romančákové bohužel nekončí gólem.
25:57
Jedovatou střelu Mičánkové Sadílková likviduje.
22:59
Krásná kombinace Klazarové a Sedláčkové končí bohužel pár centimetrů vedle branky hostí.
21:23
Aligators opět kombinují na útočné půlce jejich pokus zastavila dalším skvělým zákrokem Šedivá.
20:26
Domací se po delší době usídlili na útočné polovině, jejich útok však zastavila Sadílková.
18:50
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová bez asistence (0:3).
18:50
Martincová si před obranným duem domácích navedla míček do středu a zkušeně zakončila do levé šibenice.
17:18
Ondráčková se krásně uvolnila od pravého mantinelu a dostala se až k zakončení, Šedivá však její střelu v klidu zlikvidovala.
15:00
15:00
11:02
Další šance Aligators, konkrétně Hanusové, která minula odkrytou bránu.
09:40
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Martina Horáková, asistoval Sabina Mátlová (0:2).
09:40
Horáková od pravého mantinelu vyslala jedovatou střelu, která končí za zády Šedivé.
08:10
Zápas se zatím hraje ve vysokém tempu a jedna šance střídá druhou. Jednu zrovna neproměnila Hanusová.
03:43
Jégrová od levého mantinelu prověřila Šedivou.
02:18
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Anna Hanusová (0:1).
02:18
Hanusová našla na zadní tyči ukrytou Drápalovou, která nezaváhala a posílá Aigators do vedení. Hou hou ali.
00:01
Vítá Vás nejlepší pořadatelský stolek ve střední Evropě. Zavání to tu siberkou a velice dobrým zápasem, takže se připoutejte.