2:5
1:3
- : -

FBC Vipers Most - FBC ROKYCANY 4:12
10. Matěj Zienert, 30. Adam Pelikán, 30. Martin Horák, 46. Matěj Zienert - 1. Ondřej Váně, 2. Martin Fiala, 10. Martin Štván, 12. David Kozelka, 29. Lukáš Bendek, 31. David Kozelka, 35. Jiří Levý, 37. Martin Fiala, 39. Jakub Svejkovský, 53. Martin Fiala, 60. Jakub Nový, 60. Martin Fiala; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Josef Libecajt; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Matěj Chabr 31 - Lukáš Nesét 22; po třetinách: 1:4, 2:5, 1:3;
60:00
59:54
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval David Kozelka (4:12).
59:07
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Nový bez asistence (4:11).
53:46
Vyloučen hráč Daniel Janásek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Ondřej Váně (4:10).
51:15
Timeout FBC ROKYCANY
45:46
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Matěj Chabr (4:9).
40:00
40:00
38:06
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Lukáš Bendek (3:9).
36:22
34:04
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jiří Levý, asistoval Martin Štván (3:7).
31:14
Vyloučen hráč Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:30
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Martin Štván (3:6).
30:16
Vyloučen hráč Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
29:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Martin Horák, asistoval Ondřej Klíma (3:5).
29:35
Vyloučen hráč Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
29:05
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán, asistoval Ondřej Klíma (2:5).
28:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (1:5).
20:00
20:00
11:21
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Ondřej Váně (1:4).
09:48
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Daniel Janásek (1:3).
09:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Lukáš Bendek (0:3).
08:38
Vyloučen hráč Daniel Janásek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
01:16
00:55
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Jakub Boháč (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Jakub Nový, Martin Soukup, Denis Vitouš, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Ondřej Klíma, Václav Koubek, Tomáš Barna, Martin Horák, Adam Pelikán