1:0
0:2
- : -

Sokol Ivanovice na Hané - Orel Dolní Bojanovice 4:2
3. Lukáš Dočkal, 14. Michal Jazejček, 20. Jan Kramář, 34. Lukáš Dočkal - 46. Filip Pazderka, 48. Zdeněk Kuchyňka; rozhodčí: Štěpán Kobza - Jakub Ferdinand; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý 28 - Miroslav Smolen 32; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:2;
60:00
59:48
Hedvo, Hedvo.. Toto bolí.. Dvě tutovky a nula gólů.
58:37
Dolní Bojanovice útočí, mám půlky sevřené a strachuju se každé střely. Kluci pojďme
57:54
Aleš Tvrdý ukazuje, že je extra třída. Jeho chytá vzbuzuje respekt. Dokonce i po tom, co jsem ho včera viděl s 6 škopkama
57:30
Uvidíme gól? Dominik Papp by se hodně rozčílil, s jasným vyloučením nesouhlasí
57:18
Vyloučen hráč Dominik Papp družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře.
57:05
David Kramoliš už dnes nenastoupí. Jaká škoda
56:29
Timeout Orel Dolní Bojanovice
54:12
Miroslav Cvek sobecky zakončuje střelu z úhlu. Na hrotu mu čekal Jazejček, který poté bral boží jméno nadarmo
53:56
Další zblokovaná střela z hole Kramáře. Má cenu to dál počítat?
52:15
Skácel krásně sešrotoval hráče číslo 11. Připomínalo to souboje Davida s Goliášem.
51:00
David Kramoliš sedí vedle zapisovací pultíky a hraje mi na nervy. Kde mám ochranku?
48:52
Impotence Ivanovic se zvětšuje. Každá jejich střela nyní končí v nedalekém Blansku
47:42
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Zdeněk Kuchyňka, asistoval Štěpán Rebenda (4:2).
47:00
Přemíra střel Vojty Bartoška je k ničemu, sice míří na síť, ale na tu za bránou a to je škoda.
45:35
Vyloučen hráč Zdeněk Kuchyňka družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hrubost.
45:10
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Pazderka, asistoval František Jansa (4:1).
45:10
Množství střel Bojanovic se vyplatilo. Z nuly udělaly jedničku mrknutím oka
45:00
Na Aleše Tvrdého se valí jedna střela za druhou, avšak jeho pevnost z dopitých plechů odolává.
44:37
Sledujeme slabší pasáž Ivanovic. Bojanovice chytají druhý dech.
44:02
Sysel nastavil zadinku a úspěšně zblokoval střelu
42:53
Opět střela florbalisty Kramáře, opět zblokována.
42:30
Aleš Tvrdý a jeho mrštná ručka zabránila pozemní střele aby rozvlnila síť.
41:43
Honza Kramář vypadá velice namotivovaně. Uvidíme zda mu to pomůže k výkonu. Zatím jsou to slabé 3/10
41:10
Dominik Papp by měl zůstat u běhání. Střely mu vůbec nejdou.
40:28
Vojta Bartošek opět mimo. Chtělo by to potrénovat.
40:00
40:00
36:26
Cvek a Dočkal špatně střídali a dali tak Bojanovicím čuchnout.
35:20
Aleš Tvrdý opět v akci, špičkový nůžky a akce byla zastavena
34:57
Aleš Tvrdý ukázal i své fotbalové schopnosti. K dokonalosti už chyběly jen 3 žongly
34:20
Dominik Papp opět osamocen před gólmane. Jak myslíte, že to dopadlo? Nijak, klasicky
33:32
Vojta Bartošek se o přestávce stavil doma a vyzvedl si své umění alespoň na astistence. Již druhá Bartoškova asistence.
33:23
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Dočkal, asistoval Vojtěch Bartošek (4:0).
32:35
Špatná komunikace v obraně, standartka a zazněla Tvrdýho tyč.
32:25
Laciná stráta Jakuba Ondráka. Kubo takhle ne
31:40
Přesilovka Ivanovic nebyla zužitkována a tak přichází na řadu přesilovka Dolních Bojanovic
31:20
Zápas začíná být vyhrocen.
31:07
Vyloučen hráč Lukáš Skácel družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
28:58
Vyloučen hráč Adam Ištvánek družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za špatné střídání.
28:00
David Kramoliš vystřídal svůj tým za tým české reprezentace. Bohužel né herně, ale divácky
26:25
Spustila se nudná pasáž dnešního duelu. Týmy bojují o míček spíše ve středu hřiště a šancí je jako šafránu.
24:50
Hráč číslo 11 z Dolních Bojanovic by si měl zkorigovat mířidla. To je furt vedle.
24:20
Dolní Bojanovice se víc válí než hrají. Avšak z mého pohledu se mohlo pískat.
23:10
Miroslav Cvek byl hrubě, ALE OPRAVDU hrubě, faulován u soupeřovi brány. Pane rozhodčí toto se mělo pískat!
22:40
Miroslav Cvek na place
22:33
David Kramoliš už změnil své místo. Neleží na střídačce nýbrž tady vedle mě. Smrdí dost, na to, že odehrál minutu a čtvrt.
22:00
Ochozy jsou zvědavy zda se už ukáží hlavní hvězdy Ivanovického týmu, od kterých se čeká spousta práce.
21:15
Sysel krásnou kličkou obelstil protihráře na polovině hřiště. Svou akci však zakončit nemohl, hokejka mu dost zavazela
20:00
20:00
19:58
Hráč s číslem 11 z Dolních Bojanovic má výtku k rozhodčím, celkem ostrou
19:38
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kramář, asistoval Vojtěch Bartošek (3:0).
19:35
Vojta Bartošek nechává své střelecké umění doma na poličce. Z bezprostřední blízkosti netrefuje bránu o metr.
18:50
Dominik Papp motá motá, ale nevymotá
18:22
Aleš Tvrdý má tu bránu neskutečně postavenou. Opět mu zazvonila tyč.
17:30
Ze střídačky Dolních Bojanovic už jsou slyšet vulgarismi na adresu hráče 90 Honzu Kramáře. Kluci, takhle teda ne.
16:25
Tyvole Aldo, to byl sejf
15:00
Spíše než na florbalový zápas to vypadá, že Dolní Bojanovice se přišly přetahovat. Rozhodčím začínají tikat prsty na píšťalce
14:23
Alda Tvrdý stále drží nulu. Má to dobře postavený.
14:00
Hedva se motá a hledá míček. Hledá marně, už je dávno na druhé straně.
13:44
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Michal Jazejček, asistoval Pavel Sysel (2:0).
13:00
Jakubovi Onrákovi schází florbalové myšlení. Dokonce to vypadá, že ho nechal včera ve vinárně spolu s dýškem.
12:30
Dominik Papp by měl začít běhat, v ničem jiném jeho přednosti nejsou.
12:00
Dominik Papp svými přihrávkami překvapuje spíše svoje spoluhráče
11:10
Nebezpečná střela Dolních Bojanovic se otřela pouze o tvrdého tyč.
10:30
David Kramoliš stále leží na zemi. Máme pocit, že opravdu nesimuluje. Davide, ta včerejší Becherovka moc nesedla, že?
09:30
Hráč číslo 6 z Dolních Bojanovic si spletl sport. TOHLE NENÍ MMA KÁMO.
08:50
Akce 2 na 1 z pohledu Ivanovic končí velice škaredou nahrávkou od Michala Jazejčka
07:50
Dominik Papp sám před brankářem nezklamal. Míček končí na pravém koleni brankáře. Nikdo nečekal gól a tak ochozy zůstávají klidné.
07:20
Dolní Bojanovice vyčuhují růžky ze zajištěné obrany. Uvidíme co se vyvrbí ve zbylé třetině.
06:30
Ivanovice se snaží kombinovat, avšak marně.
06:10
Šestý pokus Honzi Krámáře už konečně na bránu. Děkujem, Honzo
04:15
Pátý pokus o střelu Honzi Kramáře končí už popáté v hráči.
03:00
První střela, první gól. Ivanovice ukazují svoji produktivitu.
02:39
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Dočkal, asistoval David Hedvík (1:0).
01:13
David Kramiliš se svíjí v bolestech. Hnusná křeč mu trýzní stehno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Kobza a Jakub Ferdinand.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Dolní Bojanovice: brankář: Miroslav Smolen; hráči v poli: Adam Ištvánek, Filip Němec, Štěpán Rebenda, Filip Pazderka, František Jansa
00:00
Line-up domácích Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Dominik Papp, Jakub Ondrák, Jan Kramář, David Kramoliš