3:1
3:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Hradec Králové 7:3
10. Jitka Romančáková, 26. Martina Joudalová, 35. Martina Joudalová, 39. Martina Joudalová, 41. Nikola Brejtrová, 49. Jitka Romančáková, 52. Helena Klazarová - 5. Simona Némethová, 19. Adéla Kozlová, 24. Anna Miholová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:2 + Anna Miholová 5; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 19 - Aneta Kašparová 13; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:0;
60:00
56:03
Vyloučen hráč Anna Miholová družstva IBK Hradec Králové na 5 minut za hrubost.
56:03
Vyloučen hráč Kateřina Svatoňová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
54:34
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:08
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
51:02
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Helena Klazarová, asistoval Lenka Ondráčková (7:3).
51:02
Rtyně opět boduje Klazarová trefuje bránu a Hradec jde ke dnu
48:47
Timeout IBK Hradec Králové
48:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jitka Romančáková bez asistence (6:3).
48:47
Romančáková neuvěřitelně střílí a skóruje na 6:3
45:49
Vyloučen hráč Nela Mičánková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
45:23
Hradec předvádí pěknou kombinaci, ale míjí prázdnou bránu
40:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Nikola Brejtrová, asistoval Jitka Romančáková (5:3).
40:40
Skvělá akce Jíťi Romančáková s Brejtrovou Nikolou, která pak jednoznačně zakončuje.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Orel Rtyně - 8, Hradec - 6
40:00
39:41
Vyloučen hráč Tereza Těšitelová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
38:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Martina Joudalová bez asistence (4:3).
38:28
Joudalová opět boduje a připisuje si hattrick. Jedeme dál.
34:08
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Martina Joudalová, asistoval Kateřina Jiránková (3:3).
34:08
Perfektní akce, rychlí protiútok Jiránkové a Joudalové končí gólem.
28:48
Hra je teď spíše na straně domácích
25:32
25:32
Úžasná střela Mičánkové, která trefila brankáře a Joudalová doráží a skóruje.
23:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Benešová (1:3).
20:00
20:00
Střely za první třetinu: Orel Rtyně-5, Hradec-8
20:00
18:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Anna Miholová (1:2).
13:38
Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Helena Klazarová (1:1).
05:25
Krásná nahrávka od Jíťi Romančákové na Klazarovou, která netrefuje naprosto prázdnou bránu.
04:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Lenka Karalová (0:1).
00:35
Dobrý den, vítejte na utkání mezi IBK Hradec a Orel Rtyně, přejeme příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Kristýna Raab, Markéta Dohnalová, Tereza Rejmanová, Aneta Vancová, Žaneta Kůželová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Jitka Romančáková, Lenka Ondráčková, Kateřina Svatoňová, Nikola Brejtrová, Helena Klazarová