1:5
2:6
- : -

Banes Florbal Soběslav - Panthers Praha 6:18
3. Jiří Novák, 15. Adam Zíka, 17. Adam Zíka, 29. Ondřej Vácha, 49. Rostislav Štefan, 49. Tomáš Doležal - 4. Jiří Krůšek, 5. Tomáš Mánek, 11. Dominik Hudec, 12. Petr Kölbl, 16. Jiří Krůšek, 19. David Navrátil, 20. Petr Kölbl, 26. Jiří Krůšek, 27. Petr Škoda, 28. Petr Kölbl, 32. Jan Kšír, 37. Patrik Míka, 41. Martin Mattes, 47. Marco Lombino, 49. Jan Kšír, 52. Tomáš Marhefka, 56. Marco Lombino, 56. Martin Mattes; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka ? - Jan Slavata ?, Julius Šabler ?; po třetinách: 3:7, 1:5, 2:6;
60:00
55:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Patrik Míka (6:18).
55:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Petr Kölbl (6:17).
51:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Patrik Míka (6:16).
48:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tomáš Doležal, asistoval Vladislav Petržilka (6:15).
48:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Kšír, asistoval Patrik Míka (5:15).
48:35
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Rostislav Štefan, asistoval Lukáš Pantoflíček (5:14).
46:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Dominik Hudec (4:14).
45:45
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:34
Vyloučen hráč Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
40:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Tomáš Mánek (4:13).
36:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Jiří Krůšek (4:12).
31:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Kšír, asistoval Martin Mattes (4:11).
30:33
Vyloučen hráč Rostislav Štefan družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
28:54
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Adam Zíka (4:10).
27:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Kölbl, asistoval Petr Škoda (3:10).
26:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Škoda, asistoval Marco Lombino (3:9).
25:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Jan Kšír (3:8).
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu hosté: 19
domácí:14

19:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Kölbl, asistoval Tomáš Marhefka (3:7).
18:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Navrátil, asistoval Petr Škoda (3:6).
16:38
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Ondřej Vácha (3:5).
15:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Martin Mattes (2:5).
14:00
11:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Kölbl, asistoval Petr Škoda (1:4).
10:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval Petr Kölbl (1:3).
04:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Tomáš Marhefka (1:2).
03:46
02:23
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jiří Novák, asistoval Tomáš Doležal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Dominik Hudec, Petr Škoda, Petr Kölbl, Tomáš Mánek, Tomáš Marhefka
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Jaroslav Pivec, Libor Podlaha, Lukáš Pantoflíček, Jan Dušek, Rostislav Štefan