3:1
5:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov 11:2
13. Vojtěch Ježek, 19. Michal Klápa, 20. Michal Klápa, 21. Miloš Tyl, 28. Tomáš Nushart, 33. Michal Klápa, 41. Michal Strachota, 50. Michal Strachota, 51. Michal Strachota, 54. Jiří Šťovíček, 60. Tomáš Nushart - 19. Kryštof Fusek, 39. Patrik Charvát; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Daniel Váradi 18 - Lukáš Vrba 21, Daniel Buroň 7; po třetinách: 3:1, 3:1, 5:0;
60:00
60:00
Komentář trenéra domácích (Miroslav Závora) a nejlepšího hráče domácích (Michal Strachota): https://www.youtube.com/watch?v=vXpKc8TzWdo
60:00
59:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Zavadil (11:2).
59:38
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
58:20
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
56:00
Čtyři minuty do konce a i když je o vítězi rozhodnuto, tak se stále hraje ve vysokém tempu
53:18
Nicklas namazal Šťovíčkovi, který svojí premiérovou brankou v karlovarském A-týmu zaokrouhluje počet domácích gólů na deset
53:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Daniel Nicklas (10:2).
52:28
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Adam Zahraj.
51:50
Domácí hrají v plném počtu
50:25
Hosté to zkouší v šesti
50:15
Fantastická individuální akce Strachoty, který si od Kalaše převzal míček na své polovině, poté obehrál dva protihráče a jednoruč zakončil přesně pod břevno
50:14
Timeout TJ Slovan Havířov
50:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Daniel Kalaš (9:2).
49:50
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
49:06
Strachota dostal spoustu času a mohl si tak v klidu rozmyslet a poté uklidit míček k pravé tyči
49:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Jan Zavadil (8:2).
47:21
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
45:38
Hosté se teď skvěle vymanili z domácího pressu
43:19
Nový gólman v havířovské brance teď vytáhl dva skvělé zákroky proti střelám Ježka a Tyla
41:45
Dobrý blok Bělocha
40:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Miloš Tyl (7:2).
38:27
Karlovarský obránce podlkouzl v rohu, k míčku se dostal Charvát a z bezprostřední blízkosti snižuje
38:26
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát bez asistence (6:2).
36:20
Zavadil pěknou střelou těsně minul havířovskou klec
35:15
Dnešní utkání sleduje 168 diváků
32:03
Domácí se dostali do přečíslení, které skvěle vyřešili a po přihrávce Tyla kompletuje Klápa hattrick
32:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Miloš Tyl (6:1).
29:16
První útok domácích zavřel teď hosty na jejich polovině, chybí jim však přesnost
27:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Lang (5:1).
20:30
Tyl nahodil míček před branku, kde po sérii odrazů zapadl až za překvapeného hostujícího gólmana
20:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miloš Tyl, asistoval Michal Strachota (4:1).
19:05
Dlouho jsme na góly čekali a v závěru třetiny se nám to konečně rozjíždí. Osvědčenou spolupráci se Strachotou zakončuje svým druhým gólem Klápa
19:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (3:1).
18:28
Krátce po gólu Klápy domácí pokazili rozehrávku a Havířov tak snižuje
18:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek bez asistence (2:1).
18:12
16:20
Ani Nicklas ze své oblíbené pozice netrefuje přesně, zatím tedy domácí zahazují šance ve velkém
14:52
Strachota zůstal úplně volný před brankou, ani on nedokázal zakončit úspěšně
12:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Daniel Kalaš (1:0).
12:54
Domácí se konečně dočkali, po nahrávce Kalaše otevírá skóre tvrdou střelou Ježek
11:18
Ani další akce po ose Šťovíček - Zdeněk gólem nekončí
10:05
Domácí tlačí, gólman Vrba zatím drží svůj tým
08:24
Zdeněk našel před brankou volného Šťovíčka, ten už však byl příliš blízko u gólmana a nedokázal tak zamířit přesně