3:0
2:1
- : -

FBC Intevo Třinec - FBŠ Hattrick Brno 8:1
4. Lucie Mišúnová, 7. Veronika Enenkelová, 11. Pavla Kajfoszová, 23. Pavla Kajfoszová, 24. Zuzana Wojnarová, 25. Veronika Enenkelová, 38. Natálie Kawuloková, 41. Denisa Gawryšová - 32. Zuzana Tranová; rozhodčí: Daniel Suchý - Štěpán Appl; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 24 - Tereza Ondrová 47; po třetinách: 3:0, 3:0, 2:1;
45:00
40:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Klára Hrobařová (8:1).
37:32
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Karolína Franková (7:1).
31:45
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Zuzana Tranová, asistoval Sabina Slováková (6:1).
30:00
30:00
28:30
Vyloučen hráč Vladimíra Skalíková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
24:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Vladimíra Skalíková (6:0).
23:42
Vyloučen hráč Nicola Heralová družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
23:02
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Zuzana Wojnarová, asistoval Petra Bieleszová (5:0).
22:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Veronika Enenkelová (4:0).
15:00
15:00
10:40
09:42
Vyloučen hráč Natálie Růžičková družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
06:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Tereza Martynková (2:0).
03:04
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Adriana Pastvová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Nicola Heralová, Zuzana Wilczek, Zuzana Tranová, Sabina Slováková, Michaela Skřivánková