0:2
- : -
FBS Olomouc

FBŠ Hattrick Brno - FBS Olomouc 0:7
2. Michaela Kacelová, 2. Karolína Šablaturová, 12. Karolína Šablaturová, 21. Eliška Pešavová, 25. Tereza Reimerová, 31. Sára Jakubkovičová, 33. Michaela Kacelová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Martin Korunka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 42 - Nikola Dlouhá 15; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:2;
45:00
32:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Kacelová, asistoval Eliška Pešavová (0:7).
30:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Sára Jakubkovičová, asistoval Tereza Reimerová (0:6).
30:00
30:00
24:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Tereza Brančíková (0:5).
20:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Andrea Palinková (0:4).
15:00
15:00
11:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Barbora Soušková (0:3).
05:36
Vyloučen hráč Michaela Skřivánková družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
01:57
01:03
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Martin Korunka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Nicola Heralová, Zuzana Wilczek, Zuzana Tranová, Sabina Slováková, Michaela Skřivánková