0:1
4:1
- : -

FBC Draci Říčany - Floorball Club FALCON 5:2
14. Ondřej Zika, 42. Jakub Blažek, 43. Michal Strieženec, 58. Ondřej Zika, 60. Jaroslav Borl - 39. Jakub Škrdla, 53. David Sgall; rozhodčí: Martin Mašín - Jan Šubrt; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: František Lerch ? - Filip Hejtík ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 4:1;
60:00
59:24
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Matyáš Pros (5:2).
57:34
Timeout Floorball Club FALCON
57:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Zika, asistoval Jakub Tabášek (4:2).
52:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Sgall, asistoval Patrik Koníček (3:2).
52:09
Vyloučen hráč Matyáš Pros družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
49:27
Vyloučen hráč Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za zdržování hry.
49:27
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
45:24
Vyloučen hráč Filip Homola družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování hokejky.
42:45
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec, asistoval Jaroslav Borl (3:1).
41:02
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Jakub Blažek, asistoval Vojtěch Honzák (2:1).
40:00
40:00
38:16
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (1:1).
37:56
Vyloučen hráč Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
34:34
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
32:44
Vyloučen hráč Jan Brejcha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:44
Vyloučen hráč Jan Korbel družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
15:14
Vyloučen hráč Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
13:24
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Jakub Ších, Daniel Budáč, Martin Tůna, Vojtěch Horák, Matěj Nezbeda
00:00
Line-up domácích FBC Draci: brankář: František Lerch; hráči v poli: Filip Homola, Matyáš Pros, Ondřej Kubeš, Michal Strieženec