3:1
3:2
- : -

Kanonýři Kladno - Torpedo Havířov 11:4
1. Tomáš Chroust, 14. Matyáš Bachmaier, 17. Dušan Přívara, 17. Dominik Prudil, 18. Matyáš Bachmaier, 23. Matyáš Bachmaier, 33. Ondřej Riebauer, 34. Vojtěch Pfaur, 41. Tomáš Chroust, 48. Ľuboš Šefčík, 57. Vojtěch Novák - 3. Jakub Holeš, 34. Martin Šulc, 46. Tomáš Magera, 46. Jakub Holeš; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:5; využití: 3:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 14 - Martin Zapletálek 25; po třetinách: 5:1, 3:1, 3:2;
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
59:59
59:31
Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:15
Kladno se dočká páté přesilové hry po tvrdém zákroku na Bachmaiera.
59:05
Veselý po nahrávce od Bachmaiera pouze do tyče.
58:34
Premiérovou branku mezi muži mohl vstřelit Spurný, míček ale skončil v držení golmana.
56:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #9 Dušan Přívara (11:4).
56:34
Novák střílí již jedenáctý kladenský gol. Po narážečce s Přívarou propálil bezmocného brankáře hostů.
55:30
Pixova střela do podpaždí Zapletálka málem propadla do branky, brankář nakonec balon ulovil.
53:40
Novákovi před brankou Havířova balónek přeskočil čepel.
52:45
Bachmaier chtěl vyšperkovat akci nahrávkou do prázdné, to ale nevyšlo a stav utkání zůstává beze změny.
51:00
Veselý vysílá střelu z poloviny hřiště, trefuje pouze Zapletálka.
49:26
Šulc pouze do helmy brankáře domácích.
47:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík bez asistence (10:4).
47:54
Šefčík nabral balonek na vlastní polovině a následně ho krásnou střelou uklidil za záda Zapletálka.
46:58
Vilím pálí od mantinelu, střela skončila mimo.
45:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #66 Marián Kloza (9:4).
45:30
Havířov přidal dva rychlé góly a upravuje skóre.
45:23
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Tomáš Magera, asistoval #18 Jakub Sasyn (9:3).
45:23
Chytrou tečí Sasynovy střely od mantinelu skóruje Magera.
44:17
Veselý perfektně zblokoval střelu před odkrytou brankou a zachránil Kladno před gólem.
43:59
Vilím pálí z poloviny hřiště, střela branku ale nenašla.
42:40
Pixa se tlačil před branku, ale dříve než stihl vyslat jednu ze svých jedovatých střel, odebral mu balonek jeden ze soupeřů.
40:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #72 Dominik Janda (9:2).
40:25
Kladno se prosazuje hned na začátku třetí třetiny a navyšuje své vedení.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Havířov, ale Kladno balónek rychle získává.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:5
40:00
39:38
Veselý v obrovské šanci beckhendem před poloodkrytou bránou trefuje pouze nohu Zapletálka.
37:28
Chroust zakládá rychlý útok, nahrává na Riebauera, ten ale bránu míjí.
36:18
Peřka vysílá obrovskou ránu, kladenský brankář balón vyráží.
33:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #73 Kamil Peřka (8:2).
33:49
Havířov na gól Kladna rychle odpovídá.
33:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #27 Filip Kučera (8:1).
33:11
Zachycený balón Pfaur perfektně uklízí do šibenice soupeře.
32:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #9 Dušan Přívara (7:1).
32:44
Kladnu se dnes přesilové hry daří na výbornou, zásluhou Riebauera proměňují jíž třetí.
31:55
Vyloučen hráč #63 Martin Šulc družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:54
Zajímavou šanci si vytvořili domácí Novák se Šefčíkem, akce sice golem neskončila, ale druhý jmenovaný vybojoval další přesilovou hru pro svoje barvy.
31:20
Přesilová hra Havířova skončila bez větší šance.
29:17
Uvidíme již šestou přesilovou hru, v podání Havířova třetí.
29:16
Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:56
Riebauer skvěle zachytil balonek, jeho střela končí pouze v bloku.
27:02
Novák hledal na druhé straně hřiště dnes výborně hrajícího Bachmaiera, tomu však tentokrát střela úplně dobře nesedla.
26:14
Ostrý zákrok v podání Stůje, balonek bude patřit hostům.
24:49
Přívara pouze do tyče.
22:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #70 Vojtěch Novák (6:1).
22:37
Kladno několika rychlými nahrávkami rozložilo obranu Havířova a přešlo až před kasu soupeře, kde pohotovou střelou zakončoval Bachmaier.
21:30
Chroust zkouší od mantinelu, trefuje pouze brankáře.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno a pokračuje v přesilové hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:7
20:00
19:51
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:44
Veselý sám před brankářem, Zapletátel ale výborným zákrokem čapnul balónek nohama.
17:46
17:46
Novák zakládá rychlý protiútok a Kladno se prosazuje i ve čtyřech.
17:23
Vyloučen hráč #41 Marek Pixa družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
16:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:1).
16:21
Bachmaier zadovkou shazuje na Prudila, který už měl zakončení snadné.
16:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #19 Ondřej Riebauer (3:1).
15:13
Přívara vyzkoušel střelu od mantinelu, trefuje brankáře pouze do hrudi.
14:07
Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
13:03
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #9 Dušan Přívara (2:1).
13:03
Bachmaier perfektně vymetl pavučinku šibenice a dostává Kladno do vedení.
12:48
Vyloučen hráč #63 Martin Šulc družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:30
Odložené vyloučení, Kladno v šesti.
10:57
Pixova střela z kraje velkého brankoviště nenašla cíl.
10:22
Stůj vyslal obrovskou ránu z poloviny hřiště, gólem ale situace nekončí.
08:41
Veselý od mantinelu natáhl ke střele, ale trefil pouze Zapletálkovu nohu.
06:50
Kladno přesilovou hru přečkalo bez obdržené branky.
06:18
Kladno se zmocnilo balónu a dostává se do šance, Zapletálek ale Havířov podržel.
05:21
Havířovskou kombinaci po obvodu hřiště zakončuje Vilím, domácí brankář byl však pozorný.
04:49
Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
04:49
Hosté si vyzkouší první přesilovou hru v utkání.
03:47
Pfaur zkouší prudkou střelu od mantinelu, bránu však míjí.
03:20
Weissgärber si připisuje zákrok po střele Černého.
02:34
02:34
Nahrávkou do prázdné brány skóre vyrovnává Holeš.
02:02
Pixa trefuje skákavý balón před brankou, trefuje se pouze do hráče.
00:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #9 Dušan Přívara (1:0).
00:23
Domácí si rychlou akcí tvoří vedení po pouhé půl minutě utkání.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Denis Kubiczek, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Dušan Přívara, Matěj Stůj, Dominik Janda, Ondřej Riebauer, Tomáš Chroust