2:1
3:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Torpedo Havířov 11:5
2. Daniel Nicklas, 3. Ondřej Hurt, 4. Ondřej Hurt, 4. Daniel Nicklas, 9. Tomáš Zdeněk, 17. Jan Lang, 38. Daniel Nicklas, 40. Ondřej Hurt, 49. Jan Lang, 52. Daniel Nicklas, 55. Michal Klápa - 11. Jakub Mikulok, 26. Marián Kloza, 44. Dominik Ošťádal, 50. Ondřej Kučera, 56. Jakub Vilím; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2 + Michal Klápa OS:2; využití: 1:0; diváků: 164; zásahy brankářů: Václav Zavadil 21 - Štěpán Laja 32; po třetinách: 6:1, 2:1, 3:3;
55:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #66 Marián Kloza (11:5).
54:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Michal Klápa, asistoval #4 Tomáš Nushart (11:4).
51:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #11 Jan Běloch (10:4).
49:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #73 Kamil Peřka (9:4).
49:00
Lang opět volný před brankou a opět úspešný. Hosté ještě reklamovali brankoviště, branka však platí
48:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #94 Jan Lang, asistoval #55 Michal Klápa (9:3).
43:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #6 Dominik Ošťádal, asistoval #73 Kamil Peřka (8:3).
42:53
Vyloučen hráč #17 Jakub Holeš družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
39:32
Akce po ose Zahraj-Tyl-Hurt končí osmým gólem domácích a druhým hattrickem večera
39:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #7 Miloš Tyl (8:2).
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:32
Nicklas si dvakrát vyměnil míček s Nushartem a poté střelou k tyči kompletuje hattrick
37:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #4 Tomáš Nushart (7:2).
37:00
Nicklas trefil tyč
36:24
Vyloučen hráč #18 Jakub Sasyn družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
32:11
Vyloučen hráč #86 Jiří Šťovíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
31:30
Hosté si zahrají další přesilovku
28:20
Domácí oslabení zvládli
26:20
Vyloučen hráč #55 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
26:20
Vyloučen hráč #55 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary - osobní trest.
25:43
Kloza trefuje šibenici a hosté snižují výraznou ztrátu
25:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #17 Jakub Holeš (6:2).
19:50
V závěru třetiny ještě oba týmy jednou ohrozili gólmana, skóre už se však nemění
16:51
Dva obranné bloky Kalacha
16:02
Lang zůstal úplně volný před brankou a neměl problém doklepnout střelu Nusharta
16:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #94 Jan Lang, asistoval #4 Tomáš Nushart (6:1).
13:25
Zavadil bez problémů zapisuje další zákrok
10:14
Mikulok si dobře zaběhl mezi karlovarské obránce, kam dostal přesnou přihrávku a z bezprostřední blízkosti prostřeluje poprvé Zavadila
10:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #17 Jakub Holeš (5:1).
08:44
První střelu Zdeňka ještě Laja vyrazil, poté se k míčku dostal Korbel, který svému spoluhráči dal druhou možnost ke skórování a ten už jí tentokrát proměnil
08:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #90 Tomáš Zdeněk, asistoval #8 Matěj Korbel (5:0).