2:0
2:2
0:1

DDQ Florbal Chomutov - Torpedo Havířov 6:7p
16. Ondřej Bejček, 19. Ondřej Šarša, 25. Tomáš Novotný, 34. Erich Kellermann, 45. Jakub Holovej, 47. Tomáš Novotný - 1. Jakub Holeš, 2. Matyáš Pik, 8. Martin Šulc, 16. Richard Kraus, 41. Denis Kubiczek, 58. Jakub Vilím, 61. Jakub Vilím; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 9 - Martin Zapletálek 20; po třetinách: 2:4, 2:0, 2:2, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:40
60:40
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #24 Matěj Černý (6:7).
60:40
Vilím s velkou dávkou štěstí překonává Fruhbauera a hosté si odváží z chomutovské palubovky dva body.
59:56
Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
59:49
Timeout DDQ Florbal Chomutov
59:29
Novotný v dobré pozici vystřelil, ale střela byla zastavena.
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #73 Kamil Peřka (6:6).
57:54
Vilím se trefuje s kapkou štěstí pod břevno a stav je opět vyrovnaný.
56:09
Manas v samostatném úniku, bohužel trefuje pouze připraveného brankáře.
54:36
Vyloučen hráč #63 Tadeáš Melíšek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
54:35
Havířov bude mít skvělou příležitost vyrovnat stav utkánía a to díky odloženému vyloučení.
53:31
Havířov stále prohráva o jednu branku a zbytečnou střelou se momentálně zbavil míčku.
52:10
Melíšek si šikovně navedl míček, ale střela mu byla vychytána.
49:28
Peřka byl dlouho na míčku, ale jeho střela trefila pouze reklamní banery.
48:05
Nekuda nadvakrát zkoušel dotlačit balonek za záda Zapletálka, ale ten byl vždy připraven.
47:02
Novotný střelou z první, mporpvé dostává chomutovskou družinu do velice těsného vedení.
46:43
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #84 Ondřej Šarša (6:5).
46:23
Vyloučen hráč #24 Matěj Černý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:51
Fruhbauer se skvěle natáhl a vychytal velkou šanci Kučery.
44:38
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #84 Ondřej Šarša (5:5).
44:38
Chomutov také přidal na intenzitě a znovu vyrovnává stav utkání.
43:15
Havířov je ve třetí třetině o hodně aktivnější.
41:53
Fruhbauer včas zareagoval na střelu Pika a zamezil dalšímu gólu.
40:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #66 Marián Kloza (4:5).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Havířov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:3
40:00
39:58
Pecháček zkoušel ještě vystřelit, ale míček netrefil a druhá třetina končí.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:11
Melíšek měl v oslabení velkou šanci skórovat, ale brankáře hostů nevymíchal.
36:27
Vyloučen hráč #92 Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
36:26
První přesilovku si zahrají také hosté.
33:34
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #26 Rudolf Klement (4:4).
33:34
E: Kellermannova střela proplachtila až za záda Zapletálka a Chomutov vyrovnává stav skóre na 4:4.
32:45
Po dlouhé době se dostali havířovští hráči ke střele, ale jejich zakončení skončilo na brankáři Fruhbauerovi.
29:14
E. Kellermann na středu hřistě zkusil vystřelit, ale jeho střela šla mimo tři tyče.
24:26
Jeníček aktivně napadal protihráče na středu hřiště, ale bylo to nedovoleným způsobem.
24:21
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #10 Erich Kellermann (3:4).
23:46
Holovejova střela skončila pouze na brankáři Zapletálkovi.
21:16
Dušek nedokázal zužitkovat zaváhání v havířovské obraně.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny výhralo Torpedo.
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:49
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #13 Tomáš Novotný (2:4).
17:46
Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:46
Chomutov bude hrát 1:08 v 5 na 3.
16:59
Chomutov má k dispozici první přesilovku a to díky technickému faulu u hostů.
16:54
Vyloučen hráč #10 Tomáš Magera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné vybavení.
15:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #73 Kamil Peřka (1:4).
15:58
Richard Kraus z dorážky, vstřílí další branku hostů.
15:02
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #17 Marek Nekuda (1:3).
13:49
Novotný po náhrávce od Kellermanna, trefuje pouze brankáře Zapletálka.
12:45
Dobrá kombinace první útočné formace, končí na hráčích hostí.
10:40
Nekuda hledal spoluhráče před brankou hostí, ale nikdo z nich tam nebyl.
09:32
Klement v dobrém výběhu přes střed hřiště, nakonec trefuje pouze protihráče.
07:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #73 Kamil Peřka (0:3).
07:54
Hráči Chomutova měli pár šanci snížit stav utkání, ale další branku přidávají hráči Havířova.
01:28
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #39 Matyáš Pik, asistoval #24 Matěj Černý (0:2).
01:28
Úplně osamocený Matyáš Pik před brankou domácího týmu, vstřeluje druhou branku hostujícího týmu.
00:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #63 Martin Šulc (0:1).
00:33
Velké zmatky v chomutovské obraně, dokázali hráči Havířova přetavit v první střelenou branku.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrálo Torpedo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Ondřej Kučera, Denis Kubiczek, Marián Kloza, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Erich Kellermann, Tomáš Novotný, Jakub Holovej, Tadeáš Melíšek, Rudolf Klement