1:3
1:3
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbC Hradec Králové 3:7
17. Luboš Brzoň, 22. Petr Trtík, 43. Martin Pavelka - 17. David Stružinský, 32. David Krása, 34. Ondřej Erbs, 35. Lukáš Kašpar, 44. Patrik Strejcius, 46. David Stružinský, 48. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 50 - Jeroným Žižka 17; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:3;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
58:04
Vyloučen hráč Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
58:04
Vyloučen hráč Ondřej Holoubek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za držení.
57:41
Vyloučen hráč Michal Košut družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování.
54:52
Vyloučen hráč Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře.
47:07
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
47:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval David Krása (3:7).
45:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Patrik Strejcius (3:6).
43:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Patrik Strejcius, asistoval Ondřej Baloun (3:5).
42:24
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka, asistoval Ondřej Holoubek (3:4).
41:56
Vyloučen hráč Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Počet střel po druhé třětině: Domácí: 11 střel
                                             Hosté: 23 střel
34:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Andrej Tibenský (2:4).
33:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval Max Kuštan (2:3).
31:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Krása, asistoval Radim Kunart (2:2).
30:24
Vyloučen hráč Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře.
21:57
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Petr Trtík, asistoval Michal Košut (2:1).
20:00
20:00
19:59
Počet střel po první třetině: Domácí: 11 střel
                                            Hosté: 15 střel
19:08
Vyloučen hráč Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
16:46
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Luboš Brzoň, asistoval Jaroslav Krátký (1:1).
16:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Andrej Tibenský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Max Kuštan, David Krása, Ondřej Baloun, Michal Kunart, Martin Brejtr
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Tomáš Černohlávek; hráči v poli: Patrik Mendl, Jaroslav Krátký, Ondřej Holoubek, Martin Pavelka, Luboš Brzoň