6:2
8:1
- : -

Panthers Praha - FBC Štíři Č. Budějovice 20:3
3. Matouš Hrubý, 13. Jaroslav Petrák, 14. Josef Nový, 17. Vojtěch Wojnar, 17. Tomáš Jančík, 18. Michael Kočandrle, 23. Jaroslav Petrák, 28. Michal Derevlanyj, 29. Jan Waldhauser, 34. Michael Kočandrle, 36. Michael Kočandrle, 37. Tomáš Jančík, 42. Vojtěch Wojnar, 45. Michael Kočandrle, 45. Tomáš Jančík, 50. Jan Waldhauser, 53. Vojtěch Wojnar, 54. Michael Kočandrle, 55. Vojtěch Wojnar, 59. Michael Kočandrle - 21. Vojtěch Fišer, 33. Matyáš Kouba, 52. Matyáš Sirotek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Julius Šabler 19 - Martin Hanousek 20, Matěj Brabenec 3; po třetinách: 6:0, 6:2, 8:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Jiřího Kratochvíla): "Soupeč byl lepší vyhral zaslouženě. Těším se že po novém roce bude soutěž juniorů jen pro juniory."
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Ladislava Hrmy):Pro nas dobry vstup do sezony. Dali jsme hodně branek a vyzkouseli jsem si nektere veci z treninku. Dekujeme souperum za zapas a prejeme prijemnou cestu domu.
60:00
58:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Matěj Vavroušek (20:3).
57:17
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Jan Waldhauser (19:3).
53:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Michal Derevlanyj (18:3).
53:20
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Brabenec družstva FBC Štíři Č. Budějovice
52:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Matěj Vavroušek (17:3).
51:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Jiří Dědič (16:3).
49:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Vojtěch Wojnar (16:2).
44:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Jan Martinek (15:2).
44:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Michael Petráň (14:2).
44:09
Vyloučen hráč Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
41:32
40:00
40:00
37:45
Vyloučen hráč Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
36:09
35:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jaroslav Petrák (11:2).
34:25
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
33:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle bez asistence (10:2).
32:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Vojtěch Fišer (9:2).
28:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Matěj Vavroušek (9:1).
27:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Jan Martinek (8:1).
22:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák bez asistence (7:1).
20:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vojtěch Fišer, asistoval Matyáš Sirotek (6:1).
20:00
20:00
Buly vyhrávájí Budějovice
20:00
17:27
16:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Jančík, asistoval David Mašát (5:0).
16:02
13:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Josef Nový, asistoval Jan Waldhauser (3:0).
12:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Kočandrle (2:0).
10:00
Petrák trefuje pouze tyčku
05:54
Petráň netrefuje prázdnou bránu
02:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matouš Hrubý, asistoval Jan Martinek (1:0).
02:38
Panteři jsou více na balónku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Albert Smrž, Adam Severin, Patrik Matys, Vojtěch Míchal, Matyáš Sirotek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Kryštof Novotný, Antonín Ježek, Michael Kočandrle, Michael Petráň, Jaroslav Petrák