3:3
3:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:6
11. Tomáš Drobiš, 26. Matyáš Sirotek, 32. Adam Severin, 34. Albert Smrž, 47. Jiří Dědič, 52. Albert Smrž, 52. Matyáš Sirotek - 1. Lukáš Trojáček, 27. Petr Dolejš, 33. Petr Dolejš, 38. Petr Dolejš, 41. Petr Dolejš, 58. Lukáš Trojáček; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Martin Hanousek 22 - Petr Šimák 21; po třetinách: 1:1, 3:3, 3:2;
60:00
59:59
Trenér hostů Lukáš Dolejš: Tradičně bojovný zápas, kde vyhrál šťastnějsí. Děkuju klukům za bojovný výkon, blahopřeji soupeři.
59:59
Trenér domácích Jiří Kratochvíl: Ubojované vítězství díky brankáři. Vůbec jsme nehráli, co jsme chtěli.
59:49
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:49
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:59
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jan Keyzlar (7:6).
51:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Matyáš Kouba (7:5).
51:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Albert Smrž, asistoval Matyáš Sirotek (6:5).
46:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Albert Smrž (5:5).
40:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Jan Keyzlar (4:5).
40:00
40:00
39:59
Za druhou třetinu zápasu Milevsko dalo 7 střel na bránu mezitím Štíři dali 11 střel na bránu.
37:17
36:58
Vyloučen hráč Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Albert Smrž, asistoval Vojtěch Prokop (4:3).
32:39
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Jakub Loskot (3:3).
31:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Martin Hanousek (3:2).
30:35
Vyloučen hráč Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:27
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Daniel Hrůza (2:2).
25:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Jiří Dědič (2:1).
20:00
20:00
19:59
Hrači Milevska dali během 1. třetiny 10 střel na branku a hráči Štírů dali 9 střel na branku.
18:58
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:48
Vyloučen hráč Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Drobiš bez asistence (1:1).
00:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Marek Čáp, Matěj Kolín, Lukáš Trojáček, Jakub Loskot, Jan Keyzlar
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Matyáš Kouba, Matyáš Sirotek, Vojtěch Prokop, Albert Smrž, Jiří Dědič