0:3
0:7
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Panthers Praha 2:12
8. Jiří Dědič, 10. Jiří Dědič - 4. Michael Kočandrle, 16. Jaroslav Petrák, 25. Michael Kočandrle, 30. Michael Petráň, 38. Filip Hajžman, 45. Filip Hajžman, 47. Filip Hajžman, 48. Michael Kočandrle, 51. Lukáš Vejlupek, 56. Jaroslav Petrák, 60. Michael Kočandrle, 60. Lukáš Vejlupek; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 34, Martin Hanousek 0 - Julius Šabler 44; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:7;
60:00
59:59
Střely po 3.třetině Štíři ČB : 10 - Panters Praha: 12
59:59
Komentář trenéra hostů:Po včerejší prohře důležité a vydřené vítězství. V druhé periodě si hráči konečně zvykli na povrch, zjednodušili hru a předvedli výkon hodný alespoň nějakých měřítek. Díky všem svatým, že Matěj Vavroušek odešel ze zápasu bez většího šrámu.
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Kratochvíla: Dvě třetiny jsme bojovali o nadějný výsledek, ve třetí jsme začali dělat svoje klasický chyby a opět na to doplatili debaklem. Pokud se nepoučíme, čeká nás sezona plná vysokých proher.
59:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Jan Waldhauser (2:12).
59:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jaroslav Petrák (2:11).
55:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Matěj Vavroušek (2:10).
50:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek bez asistence (2:9).
47:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Michal Derevlanyj (2:8).
47:11
Hráč domácích s číslem 38 Jiří Dědič zkusil střelu z první,ale minul branku hostů.
46:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Hajžman, asistoval Adam Eliáš (2:7).
44:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Hajžman, asistoval Jakub Žiška (2:6).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2.třetině Štíři ČB:7 - Panters Praha: 22
37:29
36:10
Samostatný únik hráče hostů,který šel sám na brankáře.Brankář domácích zachoval chladnou hlavu a předvedl učebnicový zákrok.
35:06
Na hřišti vidíme přesilovou hru domácích,kteří svírají hosty v kleštích.
34:35
Vyloučen hráč David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
32:21
Na hřišti vidíme bojovnost obou týmu.
29:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Jaroslav Petrák (2:4).
27:59
Vyloučen hráč Jan Poncar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:54
Vyloučen hráč Karel Uhlíř družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
24:24
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Šíři ČB 12 : Panters 10
15:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák z trestného střílení (2:2).
15:35
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
14:29
Vyloučen hráč Josef Nový družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
09:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Matyáš Kouba (2:1).
07:49
04:20
Drobiš prošel přes dva hráče,zkusil střelu,ale bohužel šla mimo branku.
03:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jan Waldhauser (0:1).
02:21
Koubovo nebezpečná střela,která bohužel mířila mimo branku a míček se ocitl v rohu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Antonín Ježek, Michael Kočandrle, Michael Petráň, Jaroslav Petrák, Matěj Vavroušek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Jiří Dědič, Matyáš Kouba, Vojtěch Míchal, Matyáš Sirotek