3:2
4:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Spartak Pelhřimov 7:4
25. Marek Švec, 28. Maxim Kubelka, 35. Jan Skalický, 51. Matouš Hrdina, 51. Martin Novák, 58. František Majvald, 60. František Majvald - 30. Václav Fučík, 37. Václav Fučík, 54. Tomáš Kocián, 59. Tomáš Kocián; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 19 - Libor Domkář 28; po třetinách: 0:0, 3:2, 4:2;
60:00
59:59
Komentář trenér domácích Petra Adamce. Velmi kvalitní utkání, které bylo do poslední chvíle vyrovnané. Hráli jsme dobře v defenzívě a nebýt horší produktivity, tak jsme mohli o našem vítezství rozhodnou i dříve. Děkuji všem hráčům za perfektně odmakané utkání a těšíme se na Náchod. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
59:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (7:4).
58:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Václav Fučík (6:4).
57:57
57:28
Timeout Spartak Pelhřimov
53:31
51:37
Vyloučen hráč Jan Šturma družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
50:51
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Novák, asistoval Maxim Kubelka (5:2).
50:35
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Jan Skalický (4:2).
49:06
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Maxim Kubelka.
40:00
40:00
36:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Michal Šulc (3:2).
34:46
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Vojtěch Marek (3:1).
29:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (2:1).
28:03
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Adam Šubert (2:0).
24:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Martin Novák (1:0).
20:00
20:00
05:59
Vyloučen hráč Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.