2:9
2:8
- : -

PSKC Okříšky-Rudíkov - FTC Vysoké Mýto 5:29
7. Jan Vochyán, 22. Jan Vochyán, 38. Jan Trnka, 44. Jan Vochyán, 51. Jan Vochyán - 3. Adam Kobr, 4. Jiří Unzeitig, 5. Michael Sháněl, 7. Milan Koubek, 10. Jiří Unzeitig, 12. Jakub Poláček, 12. Adam Kobr, 15. Adam Kobr, 18. Jiří Unzeitig, 19. Milan Koubek, 20. Jakub Poláček, 20. Jan Ossendorf, 22. Jiří Unzeitig, 24. Adam Kobr, 26. Milan Koubek, 28. Milan Koubek, 29. Michael Sháněl, 32. Jiří Unzeitig, 35. Jiří Unzeitig, 36. Michael Sháněl, 38. Tomáš Vítek, 46. Adam Kobr, 50. Libor Knypl, 53. Adam Kobr, 56. Adam Kobr, 56. Jiří Unzeitig, 58. Adam Kobr, 60. Vojtěch Novák, 60. Adam Kobr; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Chalupa ? - Václav Musel ?, Tomáš Hynek ?; po třetinách: 1:12, 2:9, 2:8;
60:00
59:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (5:29).
59:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák bez asistence (5:28).
57:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Lukáš Večeře (5:27).
55:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Petr Lesák (5:26).
55:08
52:08
50:07
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Jan Vochyán bez asistence (5:23).
49:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl bez asistence (4:23).
45:23
43:53
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Jan Vochyán bez asistence (4:21).
40:00
40:00
37:34
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Jan Trnka bez asistence (3:21).
37:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Vítek, asistoval Milan Koubek (2:21).
35:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Vojtěch Pavlák (2:20).
34:12
32:34
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání.
31:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Vojtěch Pavlák (2:18).
31:14
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hynek družstva FTC Vysoké Mýto
28:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Jiří Unzeitig (2:17).
27:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek bez asistence (2:16).
25:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Lukáš Večeře (2:15).
24:51
Vyloučen hráč Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
24:51
Vyloučen hráč Matěj Brabec družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za špatné střídání.
23:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr bez asistence (2:14).
21:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Marek Cifra (2:13).
21:15
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Jan Vochyán, asistoval Adam Ampapa (2:12).
20:00
20:00
19:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Ossendorf z trestného střílení (1:12).
19:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Poláček bez asistence (1:11).
18:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek bez asistence (1:10).
17:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (1:9).
15:53
Vyloučen hráč Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za nesportovní chování.
14:30
11:43
11:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Poláček, asistoval Jiří Novotný (1:6).
09:43
09:15
Vyloučen hráč Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání.
06:57
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil Jan Vochyán, asistoval Vojtěch Novotný (1:4).
06:08
04:46
03:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (0:2).
02:43
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Lukáš Večeře, Petr Lesák, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích KC Okříšky: brankář: Jiří Chalupa; hráči v poli: Jan Račák, Jan Vochyán, Vojtěch Novotný, Adam Ampapa, Petr Pojer