3:0
- : -
Německo U19

Lotyšsko U19 - Německo U19 8:1
6. Jorens Malkavs, 21. Jēkabs Keišs, 26. Daniels Janis Anis, 26. Armands Savins, 34. Ralfs Polis, 47. Ralfs Polis, 56. Andrejs Šķerbergs, 58. Jorens Malkavs - 37. Oskars Tūtāns; rozhodčí: Bartosz Burek - Wojciech Czarnecki; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 310; zásahy brankářů: Kristians Ralfs Lavendels 12 - Henrik von Wangenheim 22; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:0;
60:00
Střely ve 3. části Lotyšsko 11 - Německo 2. Celkem Lotyšsko 30 - Německo 13.
60:00
59:57
Vyloučen hráč Rudolfs Vilmanis družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za držení.
58:49
Vyloučen hráč Sandis Lēvalds družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za hrubost.
57:18
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Jorens Malkavs, asistoval Markuss Dumpis (8:1).
55:07
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Andrejs Šķerbergs, asistoval Daniels Janis Anis (7:1).
53:06
Vyloučen hráč Leo Häfner družstva Německo U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:29
Timeout Lotyšsko U19
46:00
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Ralfs Polis, asistoval Valters Kalnietis (6:1).
43:26
Vyloučen hráč Jonathan Heins družstva Německo U19 na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části Lotyšsko 8 - Německo 5
40:00
36:57
Vlastní branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Oskars Tūtāns (5:1).
33:42
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Ralfs Polis, asistoval Oskars Tūtāns (5:0).
25:56
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Armands Savins, asistoval Jēkabs Keišs (4:0).
25:30
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Daniels Janis Anis, asistoval Reinis Rudzītis (3:0).
20:38
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Jēkabs Keišs, asistoval Armands Savins (2:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části Lotyšsko 11 - Německo 6
20:00
19:49
Vyloučen hráč Iven Tessmann družstva Německo U19 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:38
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Jorens Malkavs bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bartosz Burek a Wojciech Czarnecki.
00:00
00:00
Line-up hostů Německo U19: brankář: Henrik von Wangenheim; hráči v poli: Steven Kastner, Jonathan Heins, Leo Häfner, Georg Käber, Philipp Wilbrand
00:00
Line-up domácích Lotyšsko U19: brankář: Kristians Ralfs Lavendels; hráči v poli: Armands Savins, Markuss Dumpis, Jēkabs Keišs, Jorens Malkavs, Krišjānis Tiltiņš