2:0
8:0
- : -

Slovensko U19 - Estonsko U19 13:0
2. Peter Steller, 6. Lukáš Blaszczyk, 14. Ivan Tomčo, 25. Marco Machovič, 37. Samuel Virga, 43. Tomáš Kvasnica, 44. Lukáš Blaszczyk, 48. Samuel Virga, 50. Šimon Batkovič, 54. Samuel Virga, 60. Peter Steller, 60. Lukáš Blaszczyk, 60. Peter Steller; rozhodčí: Mārtiņš Gross - Imants Vinkalns; vyloučení: 2:6; využití: 5:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Šimon Melega 11 - Marten Teppan 23; po třetinách: 3:0, 2:0, 8:0;
60:00
59:59
Střely ve 3.třetině: Slovensko 16 - Estonsko 3
59:53
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Peter Steller, asistoval Tomáš Kvasnica (13:0).
59:39
Vyloučen hráč Martin Tikerpäe družstva Estonsko U19 na 2 minuty za opakované přestupky.
59:12
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Lukáš Blaszczyk, asistoval Ján Šuška (12:0).
59:00
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Peter Steller bez asistence (11:0).
53:49
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Samuel Virga, asistoval Šimon Batkovič (10:0).
52:29
Vyloučen hráč German Balašov družstva Estonsko U19 na 2 minuty za zdržování hry.
49:22
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Šimon Batkovič, asistoval Lukáš Blaszczyk (9:0).
47:31
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Samuel Virga, asistoval Tomáš Kvasnica (8:0).
46:41
Vyloučen hráč Margus Rosin družstva Estonsko U19 na 2 minuty za držení.
43:50
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Lukáš Blaszczyk, asistoval Richard Cvacho (7:0).
42:32
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Tomáš Kvasnica, asistoval Richard Cvacho (6:0).
41:41
Vyloučen hráč Kristo Voitk družstva Estonsko U19 na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: Slovensko 6 - Estonsko 2
36:46
35:30
Vyloučen hráč Sten Metsar družstva Estonsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:08
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Marco Machovič, asistoval Tomáš Kvasnica (4:0).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině: Slovensko  14 - Estonsko 6
18:25
Vyloučen hráč Jakub Vitek družstva Slovensko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:34
Vyloučen hráč Martin Tikerpäe družstva Estonsko U19 na 2 minuty za hra na zemi.
13:14
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matúš Gajdoš (3:0).
10:53
Vyloučen hráč Filip Fursten družstva Slovensko U19 na 2 minuty za sekání.
05:03
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Lukáš Blaszczyk, asistoval Michal Bujna (2:0).
01:02
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Peter Steller, asistoval Filip Fursten (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Mārtiņš Gross a Imants Vinkalns.
00:00
00:00
Line-up hostů Estonsko U19: brankář: Marten Teppan; hráči v poli: Oliver Heljand, Margus Rosin, Rasmus Randoja, Karl-Eerik Kukk, Rome-Andro Moora
00:00
Line-up domácích Slovensko U19: brankář: Šimon Melega; hráči v poli: Jakub Vitek, Matúš Gajdoš, Ivan Tomčo, Peter Steller, Filip Fursten