2:0
2:2
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - FbK Horní Suchá 4:3
27. Pavel Zbořil, 34. Michal Fila, 49. Ondřej Frank, 55. Viktor Kejík - 18. Filip Krajíček, 50. Jiří Třinecký, 54. Filip Krajíček; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 20 - Filip Plíhal 16; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Aligators 7 Horní Suchá 13
59:59
Komentář trenéra hostů Petra Kruciny: Opět infarktový stav, nervózní hra, ve třetí části zklidnění, myslím, že nám přišel na pomoc i rozum. Ovšem po vyrovnání si necháme hned dát zase gól. Víme, že sílu na to máme, musíme se z toho poučit a do zápasu jít s větším klidem. Díky rozhodčím, dívákům a soupeři.
59:59
Komentář asistenta trenéra domácích Patrika Procházky: Vyrovnané utkání, které rozhodla naše urputná bojovnost, nasazení a týmový výkon. dalo by se říct, že se jednalo o reprízu playoff z posledního zápasu s Horní Suchou. Tento zápas nás maximálně nakopl do dalších bojů v Národní lize. Děkuji hráčům, divákům a soupeři za vydařenou sobotu. HOU HOU ALI. Cesta je dlouhá.
59:20
Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
58:30
Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Klobouky neproměnil Ondřej Frank.
55:11
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra na zemi.
54:09
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Viktor Kejík, asistoval Pavel Zbořil (4:3).
54:09
Tahle hra má větší zvraty než většina mexických telenovel, Kejík se velmi dobře postavil před bránu a zakončil
53:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Krajíček, asistoval Václav Večeřa (3:3).
53:42
Drama je na světě, Krajíček po nahrávce Večeři vyrovnává dnešní utkání
52:50
Kejík velmi dobře zachytil přihrávku a odvrátil tak nebezpečný útok
52:30
Vyloučen hráč Ondřej Lorenc družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování hokejky.
52:30
Hosté opět získávají přesilovku
50:58
KALUS NA PLACE
49:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Michael Mrózek (3:2).
49:43
Třinecký propálil Rychlého a Horní Suchá dotahuje
48:31
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Ondřej Frank, asistoval Pavel Zbořil (3:1).
44:54
Vyloučen hráč Ondřej Lorenc družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
42:54
Rychlý zachraňuje krizovou situaci po chybě Líznara
42:04
Zouhar se velmi pěkně proletěl, nicméně dvouminutový trest pro hráče Horní Suché nebude
34:47
Plíhal si připisuje nejlepší zákrok zápasu, kdy chytá velmi dobrou šanci od Zbořila
33:54
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Michal Fila, asistoval Radim Fila (2:1).
33:54
Bratrské duo Aligators zasáhlo když bylo potřeba a navyšují stav na 2:1 pro domácí celek
32:31
Zouhar s Konstantem vytvořili velmi dobrý obranný blok a nedopustili aby střela ze standartní situace prošla na bránu
31:20
Aligators v oslabení velmi dobře získaly míček a nepustily hosty k žádně šanci
30:50
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
30:31
Krajíček se výborně uvolnil a v dobré pozici zkusil přelobovat golmana, nicméně přeloboval i bránu, rozehrávat budou domácí
29:46
Ducar zkusil vystřelit ve vysoké rychlosti, nicméně jeho pokus končí až za mantinely hřiště
28:55
Veselý zkusil od střídačky hostů, trefuje pouze boční síť
28:20
Rychlý si připisuje výborný monster save a drží svj tým v nepříznivé situaci
26:00
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Ondřej Lorenc (1:1).
26:00
Zbořil vymetl všechny pavučiny a rozbil všechny tyče, svým gólem zároveň dorovnává stav utkání
25:29
Líznar zkusil zakončit, nicméně jeho pokus je blokován
24:55
Dlouhý ve velké příležitosti  přestřelil branku
24:22
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
24:22
Domácí hrají přesilovku, dokážou ji využít ?
19:02
Lorenc výborně pálil po přihrávce Zbořila, střela se avšak odrazila a jde nad bránu hostů
17:16
17:16
Krajíček nekompromisně do levého rohu branky, připisuje si tak první branku v utkání