0:0
Švédsko U19
Česko U19

Švédsko U19 - Česko U19 4:5pn
2. Melker Hemmingberg, 29. Emil Jacobsson, 48. Joel Ekström, 50. Mattias Lövenfors - 6. Petr Majer, 13. Adam Hemerka, 19. Matěj Pěnička, 20. Filip Forman, N Matěj Havlas; rozhodčí: Andrew Lewis - Anssi Silvo; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 1077; zásahy brankářů: Emil Lindblom 2, Emil Ödman 6 - Tomáš Jurco 20; po třetinách: 1:4, 1:0, 2:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč Viktor Hammarstedt , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Matěj Havlas a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč Viktor Hammarstedt a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Matěj Havlas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč Joel Ekström , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Šimon Stránský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč Gabriel Erol , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Ondřej Papoušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč Hannes Nyström , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Petr Majer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč Emil Viklund , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Lukáš Punčochář , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení Švédsko 3 - Česko 0. Celkem Švédsko 24 - Česko 12.
70:00
69:59
Prodloužení je u konce a o prvním finalistovi rozhodnout nájezdy.
69:57
Timeout Švédsko U19
69:57
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
69:57
Další trest pro českého hráče. Tři sekundy před koncem prodloužení je vyloučen Šimon Stránský. A jelikož má Švédsko rozehrávku, vybírá si rovněž oddechový čas.
69:24
Timeout Česko U19
69:16
Češi se ubránili a střídačka pod vedením Jaroslava Berky si vybírá timeout.
69:00
Probíhá poslední minuta prodloužení.
67:47
Výborný blok Lukáše Punčocháře teď zachránil české naděje.
67:19
Vyloučen hráč Ondřej Kawulok družstva Česko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
67:19
Přesilová hra pro Śvédsko. Na trestnou lavici usedá český obránce Ondřej Kawulok.
66:39
Na obou stranách byly k vidění názkany šancí. Branku nakonec ale ani z týmů neohrozil.
65:10
Po dlouhé době jsou v držení míčku Švédi, k velké šanci se ale zatím ani jeden z týmů nepropracoval.
63:53
Matěj Pěnička dostal míček na mantinel, ale ranou z první přestřelil.
61:55
První česká formace se snaží postupnou kombinací prolomit švédskou obranu.
60:22
Prodloužení začalo. Míček mají na hokejkách Češi. K první střele se ale následně dostali Švédi.
60:00
60:00
Střely ve 3: části Švédsko 10 - Česko 4.
60:00
59:58
Češi mohli rozhodnout v posledních sekundách. Střela Matěje Pěničky skončila jen na hrudi švédského gólmana.
59:00
Do konce základní hrací doby zbývá poslední minuta.
57:50
Také na druhé straně bylo živo. Střela Melkera Hemmingberga prolétla jen těsně kolem šibenice.
56:40
Rychlý útok Švédů zastavil Onřej Kawulok. Jen o několik chvil později přihrál na střed Filipu Formanovi, který jen těšně minul pravou tyč.
55:00
Češi mohli jít v rychlém protiútoku 2 na nikoho, obhození Matěje Pěničky bylo ale příliš dlouhé a míček sebral švédský brankář.
54:28
V posledních minutách se hra uklidnila. Je evidentní, že žádný z týmů nechce udělat chybu.
51:46
Utkání sleduje v brněnské hale 1077 fanoušků.
50:15
Švédové šli dva na nikoho, situaci ale nevyřešili dobře a Jurco klidným zákrokem udržel vyrovnaný stav.
49:34
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Mattias Lövenfors , asistoval Filip Erheden (4:4).
49:24
K radosti švédské střídačky je srovnáno. Po rychlé kombinaci zůstal na malém brankovišti neobsazený Mattias Lövenfors. Se zakončením už neměl problém.
48:59
Ve velké šanci selhal Matěj Čermák.
47:45
Carlson vyslal tvrdou střelu, kterou ale Jurco konečny prstů vyrazil do rohu.
47:11
Po tvrdém souboji u střídačky Švédů se ze země těžko sbírá Petr Majer. Viditelně otřesený odešel ze hřiště za pomoci spoluhráčů.
47:00
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Joel Ekström, asistoval Mattias Lövenfors (3:4).
47:00
Česká obrana zapomněla na Joela Ekströma, který zakoončil samostaný únik proti Tomáši Jurcovi střelou k levé tyči.
46:53
Češi přesilovou hru nevyužili.
45:22
Výbornou práci v obraně odvedl Matěj Pěnička, když zastavil protiútok Švédů.
44:53
Vyloučen hráč Emil Jacobsson družstva Švédsko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
44:53
Pa faulu na českého kapitána Filipa Formana budou hrát Češi další přesilovou hru.
43:15
Matěj Havlas a Šimon Stránský běželi 2 na 1, ale rozhodčí hru přerušili kvůli českému faulu na polovině hřiště. Jak je poznat z reakce fanoušků i hráčů, tento výrok byl podle mnohých velmi kontroverzní.
41:41
Po trvdém zákroku skončil za mantinelem Ondřej Kawulok.
40:54
Poslední část začali aktivněji čeští florbalisté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části Švédsko 9 - Česko 2
40:00
39:59
Druhá třetina končí za stavu 4:2 pro Česko.
39:00
Krásně to teď provedl Adam Hemerka. U mantinelu obešel dva protihráče a přihrál do šance Šimonu Stránskému, který ale minul.
38:20
Jan malič vystihl rozehrávku, proběhl celé hřiště, jeho střela ale skončila na masce soupeřova brankáře.
37:01
Oba týmy se několikrát dožadovaly vyloučení za hru na zemi nebo hru vysokou holí, rozhodčí ale zůstávají klidní.
35:14
Obrovskou přílžitost neproměnil Matěj Pěnička. Po nahrávce Filipa Formana netrefil zcela odkrytou bránu.
32:22
Další skvělý zákrok předvedl Tomáš Jurco.
31:20
Švédové jsou kompletní, Česko další přesilovou hru nevyužilo.
30:00
Šimon Stránský trefuje tyč.
29:14
Vyloučen hráč August Bergkvist družstva Švédsko U19 na 2 minuty za špatné střídání.
29:14
Švédové chybují. V době své rozherávky byli v poli v šesti hráčích a budou se opět bránit.
28:47
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Emil Jacobsson, asistoval Hannes Nyström (2:4).
28:47
Švédsko snižuje. Krásnou kombinaci zakončil střlou do odkryté brány Emil Jacobsson.
28:01
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva Česko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
28:01
První přesilovou hru si zahrají také Švédové.
26:30
Aktivita je teď na straně Švédů. Češi ale dobře blokují pokusy svého soupeře.
24:10
Výborný Tomáš Jurco. Tváří v tvář švédskému útočníkovi výborně zakročil a udžel Česko v tříbrankovém vedení.
23:41
Tyč teď zachránila Tomáše Jurca od druhého inkasovaného gólu.
22:08
V dobré příležitosti se zjevil Jesper Lagemyr, ale minul. Stejně tak o pár chvil později Tomáš Hanák na druhé straně.
20:44
První minutu druhé třetiny drželi míček Švédové, Jurca ale neohrozili.