1:5
- : -
Itálie U19

Itálie U19 - Maďarsko U19 4:15
2. Giacomo Marziale, 29. Giacomo Marziale, 35. Jonas Steinmair, 42. Antonio Itri - 2. Levente Diószeghi, 2. Levente Diószeghi, 3. Domokos Endre Resch, 18. Domokos Endre Resch, 30. Dávid Fodor, 33. Balázs Bendegúz Pozsony, 34. Balázs Bendegúz Pozsony, 37. Balázs Bendegúz Pozsony, 38. Juvenál Dikácz, 40. Dávid Pirik, 44. Domokos Endre Resch, 45. Dávid Fodor, 45. Balázs Bendegúz Pozsony, 52. Donát Dénes, 54. János Varga; rozhodčí: Aleš Zorman - Andraž Zupančič; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Simone Addari 6, Matteo Fellet 14 - Mihály Dragolovics 12; po třetinách: 1:4, 2:6, 1:5;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Itálie 7 - Maďarsko 9
53:32
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil János Varga, asistoval Juvenál Dikácz (4:15).
51:02
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Donát Dénes, asistoval János Varga (4:14).
44:46
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Balázs Bendegúz Pozsony, asistoval Attila Fodor (4:13).
44:26
Timeout Itálie U19
44:26
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Dávid Fodor bez asistence (4:12).
43:45
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Domokos Endre Resch, asistoval Tamás Tényi (4:11).
41:31
Branku družstva Itálie U19 vstřelil Antonio Itri, asistoval Valerio Saviantoni (4:10).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Itálie 3 - Maďarsko 12
39:30
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Dávid Pirik, asistoval Tamás Tényi (3:10).
39:13
Vyloučen hráč Giorgio Scura družstva Itálie U19 na 2 minuty za hra rukou.
37:12
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Juvenál Dikácz, asistoval Mihály Dragolovics (3:9).
36:36
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Balázs Bendegúz Pozsony, asistoval Balázs Trombitás (3:8).
35:21
Vyloučen hráč Dávid Pirik družstva Maďarsko U19 na 2 minuty za hrubost.
34:29
Branku družstva Itálie U19 vstřelil Jonas Steinmair, asistoval Omar Garofalo (3:7).
33:02
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Balázs Bendegúz Pozsony, asistoval Levente Diószeghi (2:7).
32:31
31:23
Vyloučen hráč Dávid Pirik družstva Maďarsko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
29:59
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Dávid Fodor, asistoval Tamás Tényi (2:5).
28:35
Branku družstva Itálie U19 vstřelil Giacomo Marziale bez asistence (2:4).
26:49
Vyloučen hráč Lukas Bonenti družstva Itálie U19 na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetíně: Itálie 6 - Maďarsko 14
17:19
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Domokos Endre Resch, asistoval Juvenál Dikácz (1:4).
02:12
01:51
Střídání brankáře. Nový brankář Matteo Fellet družstva Itálie U19
01:50
Branku družstva Itálie U19 vstřelil Giacomo Marziale bez asistence (1:2).
01:40
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Levente Diószeghi, asistoval Balázs Bendegúz Pozsony (0:2).
01:21
00:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Zorman a Andraž Zupančič.
00:00
00:00
Line-up hostů Maďarsko U19: brankář: Mihály Dragolovics; hráči v poli: Dominik Ördög, Béla Márton Resch, Dávid Fodor, Tamás Tényi, János Varga
00:00
Line-up domácích Itálie U19: brankář: Simone Addari; hráči v poli: Luigi Zinni, Giovanni Berlanda, Filippo Dallagiacoma, Tommaso Rubeo, Lorenzo Casavecchia