3:1
1:0
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Mohelnice 6:3
14. Martin Štarman, 18. Štěpán Švec, 30. Jiří Jedlička, 34. Daniel Ondráček, 35. Petr Kučera, 42. Marek Macek - 7. Tomáš Pudil, 10. Tomáš Novotný, 25. Tomáš Pudil; rozhodčí: Aleš Jansa - Lenka Jansová; vyloučení: 3:4 + Jiří Valigura OS; využití: 3:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Martin Zahálka 9, Tomáš Doubek 1, Martin Zahálka 2 - Jan Hampl 16; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Dnešní zápas rozhodla naše nepochopitelná nedisciplinovanost a špatná produktivita. Celé utkání bohužel zkalila absence našich 7 klíčových hráčů z důvodu nevyhovění hracího termínu po předchozí domluvě. Děkujeme soupeři za špíl a přejeme mu hodně štěstí do sezóny.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: z naší strany koncentrovaný výkon skoro po celý tři třetiny. Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00
59:59
Děkujeme hráčům, realizačním týmům, rozhodčím, pořadatelům a hlavně divákům za skvělý zápas.
57:30
Litomyšl teď tlačí na své soupeře a za žádnou cenu jim nechce přenechat míček, který drží na svých florbalkách
56:30
Fyzický a možná i psychický tlak nevydržela florbalka Marka Macka
56:00
Timeout FBC Mohelnice
56:00
Věříme, že nás čekají akcemi nabité poslední minuty .. Litomyšl a Mohelnice, který tým je ten Váš?
55:00
Brána hostí v ohrožení! Bohužel skvělé příležitosti připsat si další bod nevyužil Marek Macek ..
54:00
Pardubický odchovanec Matěj Gregor bojuje za svůj tým jako by v jeho dresu hrál už od plenek. Vážíme si tvé bojovnosti a věrnosti.
52:30
Martin Zahálka aw cítí jako ryba ve vodě, skáče od tyčky k tyčce a čape jednu střelu za druhou, krásná podívaná
50:00
Gólmani si dnes ve svých bránách odpočinout opravdu nestihnou, jsou zaměstnáváni svými protihráči. Se svým úkolem se perou v této třetině velmi statečně, jen tak dál!
48:00
Marek Lamplot si zahrává v blízkém okolí brány svého týmu s míčkem, což by se mu mohlo vymstít.
47:00
Teď krásné kombinace na obou stranách. První útok založila Litomyšl, ale po neúspěchu byla ohrožena i jejich branka střelou soupeřů, naštěstí se skóre nemění
46:00
Musíme uznat, že kvalita hry se nikterak nesnižuje, spíše naopak. Hráči jsou vyhecovaní a připraveni na hřišti nechat snad i své plíce
45:00
Sílu a kvalitu střel hráčů domácího týmu pocítily jejich soupeři na svých stehnech, ale účel to splnilo, míčku bylo zabráněno, skvělá práce obou týmů
43:30
Hráči z Mohelnice se perou se soupeři velmi důstojně. Jediné, co jim chybí je úspěšné a přesné zakončení, nicméně jejich snaha je vidět z každého kouta litomyšlské haly.
42:30
Početní převaha domácíh se odráží na výsledku. Ale mějme na mysli, že je před námi ještě necelých 20 minut, které mohou přinést nečekané situace
41:41
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Macek, asistoval Matěj Gregor (6:3).
39:55
Drama ke konci třetiny nesmí chybět. Hráči jsou nepoučitelní a volí nevhodný způsob komunikace. Ještě, že tu máme rozhodčí, kteří tu stanoví pořádek.
38:00
Je viditelné, že florbalisté potřebují chvíli oddech, načerpat síly, ale musí ještě chvíli bojovat ..
35:00
Sekání na jedné straně, sekání na druhé straně, ale k údržbě trávníku před halou takové sekání nepomůže.
34:16
Vyloučen hráč Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
34:16
Vyloučen hráč Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
34:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Petr Kučera, asistoval Matěj Gregor (5:3).
34:00
Diváci zaujatě sledují hru a musíme přiznat, že kdo dnes přišel, nezaváhal.
33:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Marek Lamplot (4:3).
32:55
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Zahálka družstva FLORBAL LITOMYŠL
32:54
Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil Josef Veselík.
32:54
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Doubek družstva FLORBAL LITOMYŠL
31:13
Vyloučen hráč Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:00
Mezitím, co na hřišti opět poletuje 10 hráčů v poli, Jiří Valigura si odpykává osobní trest a zahřívá trestnou lavici.
29:11
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Marek Boštík (3:3).
29:00
Diskuze se slečnou rozhodčí se hostům hrubě nevyplatila. Příště snad zvolí jiný typ komunikace
27:46
Vyloučen hráč Jiří Valigura družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování.
27:46
Vyloučen hráč Jiří Valigura družstva FBC Mohelnice - osobní trest.
26:30
Hráči domácích hrajou srdcem a snaží se pro tým vybojovat maximum. Škoda, že jejich střely jsou zatím odvraceny. Nezbývá, než klukům přát hodně štěstí do dalších minut zápasu
24:30
Tým hostí odskakuje na vzdálenost jedné branky, zvládne Litomyšl dorovnat? Pojďte tento boj sledovat s námi
24:01
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil z trestného střílení (2:3).
23:30
Pro zpestření utkání se nám do florbalu vloudila i jiná hra, a to sice domino, mantinely na krátké straně se sesunuly k zemi. Pohotoví hráči mantinely narovrali a hra může pokračovat
22:30
Míček cestuje z florbalek Litomyšle k florbalkách Mohelnice. Boj o něj je prozatím dost vyrovnaný
21:00
Oba týmy se do další třetiny pustily po hlavě, i druhá třetina bude velice zajímavá, máme se na co těšit!
20:00
20:00
19:59
Diváky právě potěšila krásná kombinace spoluhráčů týmu Mohelnice. Bohužel míček z jejich florbalek neskončil za zády gólmana domácích a třetina tak končí nerozhodně 2:2
18:30
Za vyrovnaného stavu využívá Litomyšl situace a stlačí na soupeře jak jen to umí, ten jí ale střely nechce nechat zadarmo, a tak se drží zuby nehty.
17:16
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Marek Lamplot (2:2).
17:00
Martin Štarman si se svýmu protihráči hraje jako kočka s myší
16:00
Pokus o další prostřelení Martina Zahálky skončil neúspěšnou střelou za krátký mantinel.
15:01
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
15:00
Hra je tvrdá a tvrdé jsou i tresty, které padají za prohřešky hráčů.
14:30
A máme tu opět hru 5 na 5. Kdo bude úspěšný tentokrát?
13:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Marek Boštík (1:2).
13:30
Tým domácích cítí svou šanci snížit náskok soupeřů a svým výkonem tomu jde naproti.
13:11
Vyloučen hráč Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:30
Krásnou a svižnou střelu zachytil pod svou paží Jan Hampl, skóre se jeho zásluhou nemění.
12:00
Hra se nám přesouvá z jedné půlky na druhou, je napínavá a rychlá. Diváci se zajisté nenudí.
09:18
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Tomáš Pudil (0:2).
09:00
Hosté vyvíjí tlak na domácí družstvo, jimž pro úplnost chybí vyloučený Štěpán Švec.
08:08
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
06:54
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Jakub Weiss (0:1).
06:53
Ondřej Háp bohužel nevyužij veliké situace, ve které se ocitl, následně chyběl svému týmu při odvrácení střely Mohelnice.
06:30
Gólman hostí statečně a zatím úspěšně čelí útokům a střelám, které na něho sypou hráči domácích.
03:30
Litomyšl je s míčkem na svých florbalkách opatrná, nicméně soupeř se snaží využít chyb jejích hráčů. Zatím marně.
00:50
Ihned po začátku utkání se míčku chopí tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Tomáš Novotný, Jakub Weiss, Tomáš Pudil, Matěj Bizek, Jiří Valigura