4:2
1:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Štíři Č. Budějovice 6:3
12. Václav Černoch, 23. Jan Videman, 30. Štěpán Kouřil, 35. Jan Zbořil, 39. Martin Ulman, 60. Adam Bouška - 10. Patrik Holý, 25. Jan Procházka, 30. Jan Procházka; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 6:1; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 31 - Josef Macek 30; po třetinách: 1:1, 4:2, 1:0;
59:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Patrik Pollak (6:3).
58:35
Hosté v šesti.
57:50
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:44
Ulman se probil po výhozu Krupy. Vedle jak ta jedle.
56:08
K pohlednému florbalu daleko jako do Severní Koreje.
54:04
Krupa by zvedl ze sedadla i vozíčkáře.
53:03
Domácí teď pod velkým tlakem jako spojenci u Dunkerku.
51:18
Černoch to dostal od Matuly jak její vísost. Vedle.
45:32
Vyloučen hráč Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:32
Vyloučen hráč Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
45:32
Tak nuda nebude. Kouřil v odloženém vyloučení fauloval a jde si rovnež dáchnout. Dvě minuty 5 na 3 pro hosty.
44:27
Zatím teda nuda nuda, šeď šeď, co se týče třetího dějství.
40:29
Hanák v šanci, která se prostě dává, nedal.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 11:7
40:00
38:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Tomáš Vejmělka (5:3).
38:33
Ulman usměrnil z první Vejmělkův lobík do sítě. Krása pohledět.
37:53
Vyloučen hráč Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
37:53
Ulman nejdřív opět spálil nehořlavé, posléze přichází čtvrté vyloučení domácích.
36:26
Nechvátal si šel pro první gól sezóny, ale vzhledem k tomu, že dává jen krásné góly, tohle prostě dopadnout nemohlo.
34:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Jiří Suchomel (4:3).
34:01
Zbořil nebyl lenoch a díky tomu mohl gólově zakončil parádní akci Suchomela.
32:26
Zběsilé tempo, kdy se všechno měnilo, je vypadá to u konce.
30:11
Vyloučen hráč Jakub Matula družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi.
29:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Daniel Drobiš (3:3).
29:44
Fatál domácích, brejk a srovnáno.
29:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Adam Bouška (3:2).
29:26
Dlouho přesilovka Gulls nudila jako hodiny literatury, nakonec však Kouřil slaví první gól za A-tým.
27:35
Vyloučen hráč Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
27:12
Druhá přesilovka Budějovic podobná té první. Smrdí to, ale nehoří.
25:12
Vyloučen hráč Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (2:2).
24:38
Klobouk dolů před Procházkou. Střílíš jako bůh.
22:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Tomáš Foret (2:1).
22:51
Už to vypadalo, že Videman províhal, ale byla to jen lest...vingl a slavíš.
21:25
Ulman v další tutovce domácích, ale tady asi góly padat nebudou.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 14:8
20:00
18:18
Matula se díky kombinaci domácích zjevil na středu zhola sám, jenže minul.
17:15
Hosté to nesehráli špatně, ale když netrefíš bránu...však to znáte.
15:15
13:30
Šmídův náběh probudil v našem kotli pěkný rozruch, avšak skákavý míček zůstal netrefen, skóre zápasu se nemění.
11:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch bez asistence (1:1).
11:43
Začalo to Pollakovou dobrou ránou, pokračovalo závarem, skončilo brankou z hole Černocha.
10:45
Kouřil v další ložence. Stačilo zvednout.
09:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval Jan Králík (0:1).
09:29
Tohle od začátku smrdělo jako půl roku prošlej jogurt. A taky to tak dopadlo.
09:18
Ulmanova střela do spojnice bude hrát vysoké A ještě dlouho.
08:01
Kouřil na středu nakouřil svůj projektil do tyče.
06:06
Tutovka pro Boušku na středu, ale jenom vyprášil golmanovi pupek.
04:34
Pollak zjevně vlastní covid pas a vydal se na výlet. Dobrý zásah golmana hostí.
03:24
Gulls jako by zůstali doma.
02:23
Matula využil první nepozornosti Jihočechů a pelášil si to sám na bránu, obránce hostí všal výborně zakročil.
00:45
Foret si asi svůj první dotek zápasu představoval jinak, nicméně bez dramatu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Michael Kudláček, Daniel Drobiš, Vít Strouhal, Jan Procházka, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Patrik Pollak, Michal Šmíd, Adam Bouška, Václav Černoch, Jakub Matula
00:00
Dámy a pánové, hovoří kapitán. Mé jméno je Jakub Cigl a vítám vás na palubě dnešního letu utkáním 1. kola 1. ligy mužů mezi Gulls a Českými Budějovicemi.
00:00
Před startem se prosím ujistěte, že jsou vaše sedadla uvedena do vzpřímené polohy, rolety na oknech vytažené. Zároveň se ujistěte, kde je váš nejbližší únikový východ a nezapomeňte, že se může nacházet za vámi.