0:6
2:4
- : -

ASK Lovosice - LFP - Kralupy Wolves 2:12
45. Tomáš Ultsch, 53. Pavel Vodenka - 16. Lukáš Carvan, 16. Adam Kozel, 22. Kristián Malík, 22. Jakub Manek, 22. Milan Kocián, 23. Jakub Manek, 27. Jan Suk, 35. Daniel Štefl, 42. Kristián Malík, 48. Kristián Malík, 50. Kristián Malík, 52. Kristián Malík; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 61; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 25, Jan Tlachna 18 - Jakub Hoffmann 18; po třetinách: 0:2, 0:6, 2:4;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Lovosice - 7, Kralupy - 22.
Střely na bránu celkem: Lovosice - 20, Kralupy - 55.
60:00
59:36
Domácí překonali Hoffmanna a míček se kutálel pomaličku do brány. V tu chvíli přiběhl do malého brankoviště jeden z bránících hráčů a míček odpálil na druhou stranu hrací plochy.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:58
Tlachna si připisuje velmi těžký zákrok maskou po zakončení Kociána.
56:52
Více než střelecké hody jsou v posledních minutách vidět čím dál tím častěji osobní souboje o míček.
54:13
Hráči Kralup si z domácích udělali kužely. Pohlednou kombinací dostali míček až před bránu na nikým netísněného Tomáše Carvana, kterému stačilo míček pouze usměrnit. To také udělal, ale pro jeho celek naneštěstí mimo prostor tří tyčí.
53:14
Reakce stejnou mincí ze strany Kralup na sebe ale málem nenechala dlouho čekat...
52:23
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka, asistoval Jaromír Mareš (2:12).
52:23
Vodenka byl vyslán dlouhým pasem do osamoceného úniku, který zakončil stahovačkou do forhendu a následnou střelou pod horní tyč.
51:57
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Filip Janouch (1:12).
51:57
Malík je stále při chuti, přidává už pátou branku a dvanáctou branku Kralup celkově.
50:55
Lovosice se nemohou dostat z tlaku soupeře a už dobrou minutu se musí bránit útočným šancím soupeře.
49:37
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil Pavel Vodenka.
49:17
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík bez asistence (1:11).
49:17
S Lovosickými je ještě hůře. Malík přidává už čtvrtou branku v utkání a aktivita Lovosickým je rázem opět tu tam.
47:55
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
47:44
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Adam Kozel (1:10).
47:44
Hostům stačily na proměnění početní výhody pouze 2 sekundy. Po volném úderu našel volné místečko u pravého ramene Tlachny Kristián Malík. Nepopulární desíta je na světě.
47:42
Vyloučen hráč Ladislav Čermák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
46:54
Ultsch byl blízko vstřelení další branky. Na poslední chvíli se ale dokázal vrátit jeden z bránících hráčů.
45:48
Peštovo zakončení dokázal Hoffmann vytěsnit se štěstím ramenem.
45:28
Na Kozla zývala prázdná brána, střelou z prvního doteku ale trefil síť pouze z boční strany.
45:01
Se vstřelenou brankou přichází také na straně domácích větší aktivita v obraně i útoku. Rázem jsou Lovosičtí mnohem efektivnější.
44:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Ladislav Čermák (1:9).
44:12
Čisté konto vydrželo Hoffmannovi do 45. minuty. Po rozehrávce volného úderu se do míčku opřel Ultsch, po jehož střele se vlní síť za zády kralupského maskovaného muže.
43:54
Kralupy si před bránou Lovosic otevřely střelnici. An jeden míček tentokrát přes obranu neprošel. Tlachna "bez práce".
42:19
Tlachna nadvakrát vychytal střelecký pokus soupeře z levé strany. Ani k němu není obrana domácích příliš schovívavá.
41:05
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Jan Suk (0:9).
41:05
Na druhou střelu už byl ale Tlachna krátký. Střelu k levé tyči z bezprostřední blízkosti neměl možnost zablokovat.
40:52
Tlachna si ještě v úvodní minutě třetí třetiny připisuje první zákrok v utkání.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyznělo vítězně pro Lovosice.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Tlachna družstva ASK Lovosice - LFP
40:00
40:00
Střely ve třetí třetině: Lovosice - 5, Kralupy - 23.
Střely celkem: Lovosice - 13, Kralupy - 33.
40:00
39:26
Peštův střelecký pokus od pravého mantinelu byl hodně nepřesný. Takhle domácí Hoffmanna o čisté konto rozhodně nepřipraví.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:30
Helise připravila hned trojice protihráčů o míček a mohl z toho těžit Kozel. Poslední jmenovaný ale nechal pouze vyznamenat Rudiše.
37:06
Holub efektivně a tvrě zakončoval bekhendem. Hoffmann byl ale včas na správném místě a i nadále zatím drží čisté konto.
36:02
Hra se v posledních chvílích odehrává z velké části před domácí bránou.
34:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Štefl, asistoval Kristián Malík (0:8).
34:22
Lovosice nezachytily včasné vrácení do obrany, čehož využil Štefl k osmé brance svého celku. I přes pokusu o vypíchnutí míčku Kotánem se u míčku objevil o centimetry blíže už zmiňovaný Štefl.
33:34
Sukovu střelu si málem do vlastní sítě srazil Helis. Celou situaci musel přiběhnout hasit z druhé strany Mareš.
32:00
Dnešní utkání sleduje 61 diváků.
31:55
Nejpohlednější akci Lovosic zakončoval Pešta. Od pravého mantinelu ale na Hoffmanna nevyzrál. Lovosičtí si za tuto akci zasloužili potlesk přítomných diváků.
30:26
Další zakončení Vodenky, tentokrát z pravé strany. Jenže ani nyní nedokázal trefit "zařízení".
29:44
Domácí měli světlou chvilku, která už ale opět skončila. Kralupští se drží daleko více na míčku.
28:27
Vodenka se snažil rychle rozehrát standardku svého celku. Rozhodčí ale pískáním několikrát přerušil hru a ještě že tak. Zakončení domácího hráče bylo hodně nepřesné.
26:46
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Suk, asistoval Jakub Manek (0:7).
26:46
Kralupy přetavují hru při signalizovaném vyloučení soupeře v branku. Suk po asistenci u předchozí branky zaznamenává v dnešním klání také branku.
25:38
Lovosice hrají v plném počtu.
25:20
Helis proti trojčlenné přesile u mantinelu za vlastní bránou uspěl a vybojoval pro svůj celek volný úder.
24:58
Domácí obrana si zatím až na jediní kiks v tomto oslabení poradila s nástrahou střel soupeře.
24:08
Ke Kociánovi se odrazil míček po zásahu Rudiše. Před prázdnou bránou ale dokázal trefit pouze konstrukci brány!
23:38
Vyloučen hráč Pavel Vodenka družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
22:11
Timeout ASK Lovosice - LFP
22:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Jan Suk (0:6).
22:11
Hra Lovosic se totálně sesypala. Kralupy se velmi jednodušše dostávají do vedení už 6:0.
21:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Milan Kocián bez asistence (0:5).
21:54
Míček se dostal do skrumáže těl před bránou, kde si se situací nejlépe poradil Kocián, který zakončil mimo dosah Rudiše. Domácí brankář bez šance na zákrok.
21:24
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Adam Kozel (0:4).
21:24
Kozlovu nahrávku před bránu tečoval jeden z bránících hráčů k opačné tyči, než se zrovna nacházel Rudiš. Brankář domácích byl z této situace dezorientován a nevěděl, kde se míček nachází. Manek u pravé tyče měl jednoduchou úlohu.
21:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Lukáš Carvan (0:3).
21:02
Trochu šťastná trefa pro Kralupy, ale štěstí ke hře patří. Malík jen tak plácl bekhendem od mantinelu do míčku, který si nešťastně srazil Rudiš do brány.
20:51
Nahození Malého bylo před bránou hostů sraženo do rohu hřiště.
20:22
Vodenkovo zakončení z otočky orazítkovalo levou nohu hostujícího brankáře.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyznělo vítězně pro Kralupy.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Lovosice - 8, Kralupy - 10.
20:00
19:42
Carvan si hlasitě řekl o přihrávku a také mu byla adresována. Svou střelou, která mířila k levé tyči, nechal vyniknout Rudiše.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:50
Horský orazítkoval svým zakončením zadnici Kociána, který se snažil před bránou clonit.
18:04
Hosté se drží na útočné polovině, příliš střel ale k vidění není, je to víceméně koncert přihrávek z hokejky na hokejku.
17:23
Proti zakončení Malíka toho Rudiš příliš neviděl, přesto na poslední chvíli kulatý nesmysl zahlédl a vytáhl ze svého repertoáru další zákrok.
16:59
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
15:50
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Jakub Manek (0:2).
15:50
Chybu Mareše v rozehrávce hosté velmi rychle trestají. Po vypíchnutí míčku se s ním Kozel příliš dlouho nemazlil a v plném běhu ho vyslal vstříc bráně Lovosic. Míček zapadl k pravé tyči.
15:31
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Daniel Štefl (0:1).
15:31
Celkem nevinně vyhlížející akce končí brankou. Carvan trefil od pravého mantinelu milimetrově levý horní roh domácí svatyně.
14:58
Malý se rezentoval povedenou střelou. Tečovaná střela končí v rukách brankáře.
14:07
Kocián se svíjí v bolestech na hrací ploše a rozhodčí kvůli tomu raději přerušují hru. Po chvíli se Kocián zvedá a podle držení je jasné, že schytal ránu do choulostivých míst.
13:47
Štefl mohl využít chyby Beneše v rozehrávce, ale před bránou Lovosic trestuhodně promáchl.
13:03
Beneš naznačil střelu, ale místo toho přišla příhra na lépa postaveného Helise, který ale trestuhodně minul hostující bránu.
12:26
Po několika individuálních chybách se Kralupy propracovali do střelecké šance. Kocián vyprášil Rudišovi "betony".
11:58
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování hokejky.
11:31
Kralupy hrají v plném počtu.
11:12
11:08
Se zakončením Vodenky si Hoffmann dokázal poradit.
10:07
Čermák pálil při přečíslení 2 na 1 pouze do nohou brankáře Kralup.
09:33
Ultsch mohl těžit z nacvičeného rozehrání standardní situace. Proti inkasování byl Hoffmann, který domácího útočníka vychytal helmou.
09:31
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
09:12
Vyloučen hráč Jaromír Mareš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
08:52
Mareš se pokusil o zakončení z půlící čáry. Jeho střela byla zblokována do rohu.
08:02
Několik soubojů o míček kolem půlící čáry. Moc florbalové krásy zápas zatím nenabídl
07:22
Helisovi nepřiběhli spoluhráči na pomoc a ani se nikdo pohybem nenabízel na přihrávku. Výsledkem byl ztracený míček. V roli zakončovatele se objevil Carvan, kterého Rudiš dokázal vychytat.
06:47
Kocián vyzkoušel pozornost Rudiše. Úspěšně z tohoto minisouboje vyšel domácí brankář.
06:25
Kralupští okupovali útočnou polovinu. Míček putoval z jedné strany na druhou, k ohrožení domácí svatyně ale nedošlo.
04:59
Heliš chyboval na mantinelu za vlastní bránou v osobním souboji a málem z toho bylo ohrožení lovosické brány.
04:35
Janouch skryl své zakončení za salvu těl svých spoluhráčů i protihráčů. Rudiš si i přesto dokázal najít míček a včas zakročit.
03:56
Domácí se chystali založit rychlý protiútok. Rozhodčí ale v souboji Helise viděli faul,
03:01
Malík orazítkoval míček pouze o kotníky bráního domácího hráče.
02:21
Ultschova střela z běhu, ze středu hřiště, minula levou tyč jen o milimetry!
01:43
Oba celky se vystřídaly v útočné fázi. Oba brankáři si připisují po úspěšném zákroku.
00:47
Na druhé straně z rychlého protiútoku hrozil Carvan. Ani Rudiš nakonec zasahovat nemusel.
00:45
Vodenka mohl z dobré pozice jako první ohrozi bránu soupeře. Míček mu ale hůl v důležité chvíli přeskočil.
00:01
Úvodní buly vyznělo vyznělo lépe pro hosty z Kralup nad Vltavou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Filip Janouch, Jan Suk, Jakub Manek, Adam Kozel, Jakub Procházka