3:0
3:1
- : -

FBC MSEM Přerov - Florbal Vsetín 7:1
19. Ondřej Kowalik, 26. Michal Bělaška, 28. Lukáš Raška, 37. Ondřej Kowalik, 50. Lukáš Raška, 52. Noel Gavaller, 55. Ondřej Kowalik - 55. Jiří Ovesný; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Václav Raška 13 - Jakub Tománek 28; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí:
Bez vstřelení golu se zápas vyhrát nedá, Děkujeme soupeři za hru,
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Maliny: Moc jsme se soustředili, aby jsme odehráli dobrý první zápas sezóny. Klukům patří pochvala, že k tomu přistoupili zodpovědně. Snad se krásné návštěvě zápas líbil a přijdou nás povzbudit i ve středu proti ve formě hrajícímu spoupeři z 1. ligy.
58:15
Vyloučen hráč Šimon Váhala družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
54:33
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Tobiáš Pavliš (7:1).
54:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Ovesný, asistoval Robin Macek (6:1).
52:25
Vyloučen hráč Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
52:25
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
51:35
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Noel Gavaller, asistoval František Šamořil (6:0).
49:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Ondřej Kowalik (5:0).
49:31
Tři rychlé přihrávky na soupeřově polovině a střela. Recept na pátý gól zápasu.
49:00
Zápas sleduje 87 diváků.
47:15
Raška chytá nájezd 3 na 1 v oslabení domácích.
45:51
Vyloučen hráč Šimon Váhala družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
44:53
Parádní zákrok brankáře Vsetína. Zlikvidoval přečíslení 2 na 1 rychlou levačkou.
40:17
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Ondřej Kowalik.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině:
domácí: 16, hosté: 4
40:00
38:08
Domácí Václav Raška likviduje šanci soupeře maskou.
36:32
33:09
Hra nabírá na obrátkách. Zvýšené nasazení přináší spoustu soubojů.
27:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Maxim Šefčík (3:0).
27:56
Lukáš Raška střílí branku domácích z poloviny hřiště. Utěšená, umístěná.
25:54
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Maxim Šefčík (2:0).
25:51
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
24:53
22:58
Přerov drží míček na polovině soupeře a snaží se prokombinovat k zakončení.
18:08
Vsetín ztrácí na středu hřiště a přečíslení využívá Přerov k prvnímu gólu utkání.
16:46
Brankář Raška si dorážku u pravé tyče pohlídal a bezpečně kryje.
15:27
Souhra Vsetína střelou neskončila. I když ve vzduchu visela po křižné přihrávce minimálně nebezpečná střela do odkryté části branky domácích.
14:08
Po zásahu vsetínského brankáře se míček otřel o břevno.
12:19
Vyloučen hráč Tomáš Novosad družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:55
Dvě střely v přesilovce domácích na gól nestačily.
10:14
Vyloučen hráč Jiří Ovesný družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
05:11
Vyloučen hráč Matěj Porvol družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Jakub Húšť, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Tomáš Novosad, Michal Klícha
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Lukáš Raška, Maxim Šefčík, Michal Bělaška, Ondřej Kowalik